Izrael wystrzelił kolejnego satelitę szpiegowskiego
Po kilkumiesięcznych opóźnieniach, Izrael wystrzelił swojego kolejnego szpiegowskiego satelitę. Satelita TECSAR, wystrzelony z bazy w Izraelu 21 stycznia br., posiada cały zakres urządzeń do monitorowania