Obrzydliwa impreza “Dzień Judaizmu” w Gdańskim (katolickim?) Seminarium Duchownym

Aktualizacja: 2008-01-17 11:17 am

W Gdańskim Seminarium Duchownym odbyły się 17 stycznia br. XI Obchody “Dnia Judaizmu”. Jak podają agencje informacyjne oraz instytucje judaizujące społeczeństwo (zob. plakat organizacji o nazwie Areopag Gdański), w związku z obchodami odbyła się publiczna debata naczelnego rabina Wrocławia Icchaka Rapoporta i ks. Krzysztofa Niedaltowskiego na temat małżeństwa. Gospodarzem imprezy, razem z rabinem Rapoportem, był Metropolita Gdański, arcybiskup Tadeusz Goclowski.

Oto kilka zdjęć z tej imprezy, która przez wszystkich bez wyjątku przedsoborowych papieży byłaby potępiona, gdyż nie wolno prowadzić “dialogu religijnego” z wyznawcami bluźnierczych religii, bez jednoznacznego przesłania nawołującego do powrotu (przystąpienia) na łono Kościoła katolickiego. Zamiast tego, lansowane są przez heretyckich hierarchów “dialogi”, które prowadzą do judaizacji społeczeństwa chrześcijańskiego, najpierw poprzez rozwodnienie wiary katolickiej, później ateizację społeczeństwa, a w końcu przyjęcie antywartości będących podstawą talmudycznej filozofii.

 

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=1594 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]