Britney Spears przechodzi na judaizm

Aktualizacja: 2009-07-11 10:47 am

Lansowana wśród młodzieży piosenkarka Britney Spears “przechodzi na judaizm” – stwierdza izraelski dziennik The Jerusalem Post, opierając się na doniesieniach muzycznego portalu Music-news.com

27-letnia gwiazdka muzyki pop zatrudniła rabina nauczającego ją tajników judaizmu. Fotografuje się nosząc dumnie Gwiazdę Dawida, zamierza też poślubić swojego artystycznego agenta, Żyda, Jasona Trawick.

Jak przypomina Jerusalem Post, Britney Spears zainteresowała się kabała w 2005 roku, po “wprowadzeniu jej” przez inną gwiazdkę estrady, skanalistkę Madonnę, która przybrała po przejściu na judaizm drugie imię Estera.

Britney Spears przebywając w klinice Promises Clinic w Malibu w stanie Kalifornia w 2006 lecząc rozstrojenie psychiczne, biegała po klinice z wymalowanym na ogolonej głowie napisem „666” wydając demoniczne okrzyki:„Jestem Antychrystem”, po czym po raz kolejny próbowała powiesić się – donosiło brytyjskie pismo News Of the World.


ZOB. RÓWNIEŻ:

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=11331 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]