Madonna-Estera świętuje w Izraelu uroczystości żydowskiego Nowego Roku

Znana piosenkarka muzyki pop występująca pod pseudonimem Madonna, która od kilku lat związana jest z żydowską sektą kabalistyczną, wzięła udział w spotkaniu swoich współwyznawców w hotelu w Tel Awiwie z okazji rozpoczęcia żydowskiego Nowego Roku.

Madonna przyleciała do Izraela 12 września br. w przeddzień żydowskiego święta. Podczas swego pobytu w Izraelu planuje odwiedzenie najważniejszych ośrodków kabalistycznych. W uroczystość święta Rosh Hashanah w hotelu David Intercontinental Hotel Madonna zaprezentowała swoim rozentuzjazmowanym współwyznawcom koncert pieśni żydowskich.

Światek zauroczonych judaizmem rozszerza się i jak podaje izraelska agencja prasowa The Jerusalem Post, wraz z Madonną-Esterą w konferencji kabalistycznej wzięła udział również znana aktorka Demi Moore wraz z mężem Ashton Kutcher.

Madonna zainteresowała się kabałą w 1997 roku poprzez kalifornijskie Centrum Kabały, a w 2005 roku przybrała imię Estera (Ester) i obchodzi cotygodniowe żydowskie święta Szabat. Od czasu przyjęcia tej formy judaistycznej religii, nieustannie nosi na lewej ręce czerwoną bransoletę – tak zwaną nić Racheli – mającą „oddalić moc diabelską”.

Warto zauważyć, że propagowana ostatnio przez media praktyka noszenia różnokolorowych bransoletek – często pod pretekstem jakichś dobrotliwych akcji np. walki z rakiem – ma właśnie na celu stopniową inicjację satanistyczną.

 

Dodano 18 września 2007:

Madonna-Estera spotkała się w w sobotę, 15 września br. w Jerozolimie na uroczystościach Rosh Hashanah z prezydentem Izraela, Szymonem Peresem. Prezydent poświecił jej godzinę na prywatną rozmowę, w której dyskutowano „jak zaprowadzić pokój na świecie.”

„Nie mogę uwierzyć, że celebruję Nowy Rok na ziemi Izraela razem z Tobą” – powiedziała do prezydenta Madonna-Estera. „Moje marzenia się spelniły” – dodała.

 

ZOB. RÓWNIEŻ:

Opracowanie: WWW.BIBULA.COM na podstawie: JTA | http://www.jta.org/cgi-bin/iowa/news/article/20070916madonnaperes.html

Skip to content