Dlaczego wy, ludzie sub-Sahary, doprowadziliście Detroit (i inne miasta) do takiej urbanistycznej zapaści?…

Aktualizacja: 2008-11-4 11:15 am

Z przykrością informujemy, że tekst  “Dlaczego wy, ludzie sub-Sahary, doprowadziliście Detroit (i inne miasta) do takiej urbanistycznej zapaści?…”, Tadeusza Korzeniewskiego, zamieszczony pierwotnie na blogu Tadeusza Korzeniewskiego, zmuszeni byliśmy usunąć na prośbę Autora. – Redakcja BIBUŁY


ZOB. RÓWNIEŻ


RUINY MIAST AMERYKAŃSKICH

Poniżej zamieszczamy odnośniki do zbioru zdjęć ukazujących wycinek katastrofalnego stanu wielu miast amerykańskich zniszczonych przez – nie bójmy się mówić tej brutalnej prawdy i nie ulegajmy reżimowi  poprawności politycznej – przez tzw. mniejszości etniczne, głównie czarnych mieszkańców USA.
Jednocześnie zaznaczamy, że podając linki do tych zdjęć, niekoniecznie zgadzamy się ze wszystkimi tezami przedstawianymi na stronie, która je zamieszcza.


Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=2782 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]