Aktualizacja strony została wstrzymana

Specjalna nagroda syjonistów amerykańskich dla kardynała Keelera

Żydowska organizacja syjonistyczna o nazwie „Syjoniści Okręgu Baltimore” (Baltimore Zionist’s District – BZD) przyzna nadzwyczajną nagrodę „Jego Eminencji Williamowi Kardynałowi Keeler” – głoszą reklamy na bilboardach.

Na swej stronie internetowej skrajnie syjonistyczna organizacja BZD szczyci się „długą historią lojalności w stosunku do Sprawy Syjonistycznej”, jest dumna „ze specjalnych programów syjonistycznych” które organizuje, jest łącznikiem pomiędzy środowiskami żydowskimi w Baltimore i w całym USA a państwem Izrael i współpracuje „ze wszystkimi odłamami całej społeczności żydowskiej”.

Zdobywcy nagrody im. Louisa Brandeis – pierwszego żydowskiego sędziego Sądu Najwyższego USA – „są przykładem intelektualnej siły, przywiązania do wartości społecznych i dumy żydowskiej”. W dniu 11 czerwca podczas 63. Wielkiej Gali tegoroczną nagrodą odbierze katolicki [?] duchowny, kardynał William Keeler.

 

Reklamy na ulicach miasta Baltimore obwieszczające o przyznaniu przez syjonistów specjalego wyróżnienia kardynałowi Keelerowi

.