Britney Spears: “Jestem Antychrystem”

Aktualizacja: 2006-03-5 12:00 am

Znana piosenkarka Britney Spears, przebywająca w klinice Promises Clinic w Malibu w stanie Kalifornia, po raz kolejny ukazała swój stan psychicznego rozstrojenia. 25-letnia Spears, lansowana przez media jako idol dzieci i młodzieży, umieszczona została w klinice, gdyż ukazywała tendecje
samobójcze. Ostatni incydent każe postrzegać prawdziwe przyczyny desktrukcji tej młodej artystki. Jak donosi brytyjskie pismo News Of the World, Spears biegała po klinice z wymalowanym na ogolonej głowie napisem „666” wydając demoniczne okrzyki:

„Jestem Antychrystem”, po czym po raz kolejny próbowała powiesić się. „Obsługa kliniki nie wiedziała co z tym przypadkiem zrobić” – stwierdzają przyjaciele Britney.


KOMENTARZ BIBUŁY:
Nie zajmujemy się z reguły plotkami o idolach i pseudoartystach, jednak przytaczamy tę informację, gdyż lansowana przez antychrześcijańskie media piosenkarka Britney Spears, jest przypadkiem szczególnym. Sponsorzy tej młodej dziewczyny potrafili zdemoralizować ją kompletnie, by potem ukazywać ją jako model do naśladowania przez młodzież,
a szczególnie białe dziewczęta. O co chodzi? W skrócie chodzi o zepsucie każdej Shiksy.

Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=923 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]