Kolumbia: Aresztowanie 11 Żydów z Izraela, za seks z nieletnimi, narkotyki

Aktualizacja: 2009-02-16 10:45 pm

Policja kolumbijska aresztowała 11 Żydów z Izraela, podejrzanych o wymuszanie stosunków seksualnych z nieletnimi.

Zatrzymania dokonano w luksusowej rezydencji portowego miasta Cartagena, gdzie aresztowani używali halucynogennych narkotyków i wymuszali stosunki seksualne z miejscowymi prostytutkami, w tym z nieletnimi.

W listopadzie ubiegłego roku sąd w Tajlandii skazał na karę śmierci dwóch Żydów z Izraela, za przemyt dużej ilości narkotyków Ecstasy. W tym samym miesiącu policja rozbiła w Peru, na Wyspach Bahama i w Izraelu “największy w historii Izraela” międzynarodowy gang narkotykowy, a w  lutym br. w Japonii rozpoczął się proces 3 chasydzkich Żydów oskarżonych o przemyt dużej ilości narkotyków.

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) na podstawie: YnetNews


ZOB. RÓWNIEŻ:

orazTags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=6710 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]