Londyn: Aresztowanie ortodoksyjnego Żyda próbującego przemycić 7 kilogramów kokainy

Brytyjskie służby policyjne zatrzymały na lotnisku londyńskim Heathrow 37-letniego mężczyznę, obywatela Izraela, zidentyfikowanego jedynie jako „I.A.Z”, pod zarzutem próby przeszmuglowania siedmiu kilogramów kokainy, które zręcznie przymocował do swojego ciała.

Informację tę podał żydowski serwis informacyjny VIN News po „weryfikacji z władzami Londynu i sądu”, przyznając, że chodzi o ortodoksyjnego, chasydzkiego Żyda mieszkającego niedaleko Jerozolimy, który „w zeszłym tygodniu poleciał do Brazylii skąd przybył do Londynu”.

Poza krótką wzmianą w jednym serwisie żydowskim, ani jedna agencja światowa nie podała nawet zdawkowo informacji o tym wydarzeniu.

Jednocześnie ilość napływających informacji dotycząca prób szmuglowania narkotyków, szczególnie narkotyków Ecstasy, wskazuje na wyraźną nadreprezentatywność Żydów, w tym Żydów ortodoksyjnych uczestniczących w tym procederze.


ZOB. RÓWNIEŻ:Opracowanie: WWW.BIBULA.COM na podstawie: VIN News | http://www.vosizneias.com/35858/2009/07/29/london-israeli-charedi-arrested-in-airport-accused-of-drug-trafficking/

Skip to content