“Izrael nabardziej skorumpowanym krajem spośród państw zachodnich”

Aktualizacja: 2007-01-15 12:00 am

Główny księgowy Ministerstwa Finansów Izraela, Yaron Zelekha powiedział w poniedziałek, 15 stycznia br., że Izrael jest najbardziej skorumpowanym krajem spośród krajów zachodnich.

“Problem korupcji w tym kraju jest bardzo poważny i patrząc pod kątem praktycznym, jest najbardziej skorumpowanym krajem w świecie zachodnim. Ten stan został stwierdzony przez międzynarodowe organizacje.” – powiedział Zelekha, który porusza się ze specjalną ochroną sił biura ochrony rządu z uwagi na zagrożenie wynikające z jego zaangażowania się w walkę z korupcją. “Te sprawy były cały czas schowane “pod stołem”, ale teraz wyszły z ukrycia i z tego względu zachowuję optymizm. […] Pomimo takiego odbioru przez społeczeństwo, zachowuję optymizm.” – uspokajał Zelekha.

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie materiałów redakcyjnych
Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=851 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]