Udaremniono największy w historii przemyt narkotyków Ecstasy z Izraela

Aktualizacja: 2007-07-8 12:00 am

Izraelska policja i służba podatkowa udaremniły przemyt największej w historii ilości narkotyków – poinformowały władze izraelskie w niedzielę, 7 lipca br.

Udaremniony w porcie Haifa przemyt zawierał ponad milion tabletek narkotyku o nazwie Ecstasy oraz wiele kilogramów materiału mogącego posłużyć do produkcji kolejnych kilkuset tysięcy tabletek. Policja izraelska aresztowała dwóch mieszkańców centralnej części Izraela, jednego w wieku 58- i drugiego w wieku 65-lat, a policja we Francji zatrzymała 60-letniego obywatela Izraela, który będzie deportowany do Izraela.

Policja otrzymała w maju br. sygnał o planowanym przemycie narkotyków z Haify do Holandii, zamaskowanych w transporcie mebli.

Izrael jest największym na świecie – a niektórzy znawcy zagadnienia twierdzą, że jedynym – producentem niezwykle popularnych i silnych narkotyków Ecstasy.


ZOB. RÓWNIEŻ:


Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=1099 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]