Przywódca żydowskiej siatki przestępczej kontrolującej rynek narkotyków Ecstasy, deportowany do Izraela

Aktualizacja: 2007-03-28 12:00 am

Przywódca zorganizowanej siatki przestępczej trudniącej się rozpowszechnianiem silnego narkotyku o nazwie Ecstasy został deportowany do Izraela.

Zev Rosenstein, który skazany został przez sąd amerykański na 12 lat pozbawienia wolności, będzie mógł odbyć pozostałą część wyroku w więzieniu izraelskim. Po przewiezioniu 28 marca br. do Tel Awiwu, Rosenstein umieszczony został w jednoosobowej celi więzienia Avalon.

Niemal 100% światowych zapasów niezwykle groźnego i popularnego narkotyku Ecstasy jest kontrolowanych przez mafijną sieć żydowskich dealerów.

ZOB. RÓWNIEŻ:

 


 

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie materiałów redakcyjnych
Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=961 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]