Tak bardzo chciała zostać ofiarą “neonazistów”…

Aktualizacja: 2008-11-16 10:01 pm

Bestie w ludzkiej skórze odziane w kurtki z naszywkami “NSDAP” oraz uzbrojone w kastety i noże wycinają dziewczynie na udzie symbol swastyki. W Niemczech narasta fala oburzenia, przez cały kraj przetaczają się marsze i protesty. Wznoszone są okrzyki “precz z faszyzmem”, “nigdy więcej Niemiec”, sama zaś Rebecca jest laureatką licznych nagród i wyróżnień, w tym prestiżowej ufundowanej przez Sojusz dla Demokracji i Tolerancji. 
Dziś wiemy, iż cała historia była produktem bogatej wyobraźni młodej “antyfaszystki”, która w poczuciu misji gotowa była nawet do dokonania aktu samookaleczenia.  Sędzia Anne Mertens nie doceniła jednak takiego poświęcenia na ołtarzu przezwyciężania “ducha 1000 – letniej Rzeszy” i  14 listopada skazała Rebeccę na 40 godzin prac społecznych. Za pozorowanie przestępstwa niemieckie prawo przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności. 

Od roku 2001 w Niemczech na walkę z “neonazimem, faszyzmem, prawicowym ekstremizmem, nietolerancją etc. etc.” wydano ponad 200 milionów euro.

Na podstawie Die Welt, Altermedia Deutschland

 

Komentarz Nacjonalista.pl (Widerstand):
Nie od dziś wiadomo, iż tzw. antyfaszyzm jest doskonałym polem do badań dla ambitnych młodych psychiatrów. Zawodowi antyfaszyści jak i zawodowi fani Adolfa H. są siebie warci.

 

Za: nacjonalista.org
“Tak bardzo chciała zostać ofiarą “neonazistów”

 

ZOB. RÓWNIEŻ:

oraz

oraz


 

Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=3196 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]