Aktualizacja strony została wstrzymana

Tak bardzo chciała zostać ofiarą „neonazistów”…

Bestie w ludzkiej skórze odziane w kurtki z naszywkami „NSDAP” oraz uzbrojone w kastety i noże wycinają dziewczynie na udzie symbol swastyki. W Niemczech narasta fala oburzenia, przez cały kraj przetaczają się marsze i protesty. Wznoszone są okrzyki „precz z faszyzmem”, „nigdy więcej Niemiec”, sama zaś Rebecca jest laureatką licznych nagród i wyróżnień, w tym prestiżowej ufundowanej przez Sojusz dla Demokracji i Tolerancji. 
Dziś wiemy, iż cała historia była produktem bogatej wyobraźni młodej „antyfaszystki”, która w poczuciu misji gotowa była nawet do dokonania aktu samookaleczenia.  Sędzia Anne Mertens nie doceniła jednak takiego poświęcenia na ołtarzu przezwyciężania „ducha 1000 – letniej Rzeszy” i  14 listopada skazała Rebeccę na 40 godzin prac społecznych. Za pozorowanie przestępstwa niemieckie prawo przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności. 

Od roku 2001 w Niemczech na walkę z „neonazimem, faszyzmem, prawicowym ekstremizmem, nietolerancją etc. etc.” wydano ponad 200 milionów euro.

Na podstawie Die Welt, Altermedia Deutschland

 

Komentarz Nacjonalista.pl (Widerstand):
Nie od dziś wiadomo, iż tzw. antyfaszyzm jest doskonałym polem do badań dla ambitnych młodych psychiatrów. Zawodowi antyfaszyści jak i zawodowi fani Adolfa H. są siebie warci.

 

Za: nacjonalista.org
„Tak bardzo chciała zostać ofiarą „neonazistów”

 

ZOB. RÓWNIEŻ:

oraz

oraz


 

Skip to content