Aktualizacja strony została wstrzymana

Wiadomości dla sieci NBC będzie pisała żydowska „organizacja pożytku społecznego”

Korporacja NBC oznajmiła o podpisaniu umowy z tzw. organizacją pożytku społecznego – ProPublica, na korzystanie przez stacje telewizyjne swojej sieci w Stanach Zjednoczonych z przygotowanych materiałów informacyjnych, komentarzy i analiz.

O podpisaniu umowy oznajmiono 5 grudnia br., a wiąże się ona z nakazaną przez władze federalne koniecznością „wzmocnienia programu informującego o wydarzeniach lokalnych oraz programu o zagadnieniach społecznych”. Wyboru organizacji ProPublica dokonano w rezultacie konieczności wypełnienia wymagań Federalnej Komisji Łączności (FCC), wynikających z warunków zaistniałej 3 lata temu fuzji gigantów medialnych, kiedy to korporacja-matka NBC Universal połączyła się z  największym operatorem kablowym i największym dostawcą usług internetowych w USA, firmą Comcast.

W wyniku podpisanej umowy z ProPublica, sieci telewizyjno-radiowe NBC dołączyły się bezpośrednio do kanałów dystrybucyjnych tej organizacji, z której czerpane będą, podawane później amerykańskim widzom, odpowiednio spreparowane i ideologicznie przygotowane dawki wiadomości i analiz.

Organizacja ProPublica, z siedzibą w Nowym Jorku, założona została przez małżeństwo Herberta i Marion Sandler – żydowskich lewicowych działaczy syjonistycznych. Małżeństwo to założyło i prowadziło instytucję finansową Golden West Financial Corporation, które przerodziło się w trzeci co do wielkości bank amerykański typu S&L, z aktywami 125 miliardów dolarów. Wpływowe pismo Fortune dziesięciokrotnie uznało bank państwa Sandler jako „najbardziej godną podziwu firmę” oraz określiło go jako „najbardziej skuteczną i produktywną maszynkę pieniędzy na planecie”. Małżeństwo Sandler uznane zostało przez tygodnik Time za współodpowiedzialnych za obecny kryzys, umieszczając ich na 12 miejscu wśród największych sprawców, wymienionych w tekście „25 osób odpowiedzialnych za kryzys finansowy”.

Sandlerowie zadeklarowali na finansowanie propagandowej instytucji ProPublica corocznie 10 milionów dolarów. Organizacja ta jest również finansowana przez żydowskiego miliardera i budowniczego Nowego Porządku Światowego – George’a Sorosa.

Współdziałanie z organizacją typu ProPublica przez sieć NBC określono jako „kontynuowanie trendu w kierunku wymiany informacyjnej pomiędzy różnymi mediami segmentu rynku medialnego, w czasie gdy operatorzy medialni przycinają wysokie koszty samodzielnej produkcji programów”.

Obecnie, organizacja ProPublica zasila swoimi informacjami (news scripts) oraz analizami ponad 50 kluczowych medialnych korporacji i organizacji, w tym m.in.: 60 Minutes, CNN, ABC World News, USA Today, The New York Times, Los Angeles Times, Washington Post, Huffington Post, Politico, Salon.com, Slate, MSN Money, MSNBC.com, Newsweek, Reader’s Digest, Business Week, This American Life, oraz tzw. publiczne radio National Public Radio. Jak z powyższego jasno wynika, te najbardziej wpływowe kanały medialne – najczęściej kierowane przez Żydów, różnego rodzaju marranos oraz filosemitów – swoje dawki info-propagandy wzmocnią poprzez sięganie do gotowych tekstów tworzonych przez żydowską lewicową organizację ProPublica

Aby umiejętnie zachować status organizacji „niezależnej” czy „społecznego pożytku”, zawarto umowę, w której, jak stwierdzono, korporacja „NBC nie będzie płaciła za korzystanie z materiałów ProPublica” jednak „spodziewane są dobrowolne finansowe donacje ze strony sieci telewizyjnej”.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Za:
Deprecated: preg_replace(): Passing null to parameter #3 ($subject) of type array|string is deprecated in /home/bibulaco/public_html/wordpress/wp-includes/kses.php on line 1745