Zuckerberg na prywatnym zebraniu: Jestem ostrożny, bo nie wiemy jakie są długofalowe skutki uboczne szczepionki przeciwko Covid-19

Aktualizacja: 2021-02-17 9:34 pm

Mark Zuckerberg, twórca i dyrektor Facebooka podczas spotkania ze swoimi zaufanymi pracownikami firmy powiedział, że jest bardzo ostrożny jeśli chodzi o szczepionkę przeciwko Covid-19 “ponieważ nie wiemy jakie są długofalowe skutki uboczne”.

Na nagraniu wideo, które wyciekło do sieci, Zuckerberg mówi:

“Ale ja tylko chcę mieć pewność, że jestem tak samo ostrożny wobec szczepionki, ponieważ nie wiemy jakie są jej długofalowe skutki uboczne, poprzez głównie modyfikowanie DNA i RNA człowieka, poprzez bezpośrednie kodowanie w DNA i RNA możliwości produkcji przeciwciał i czy to nie spowoduje mutacji i czy z czasem nie stworzy ryzyka.”

Wideo nagrane zostało podczas zamkniętego spotkania w dniu 16 lipca 2020 roku i zostało ujawnione na portalu Project Veritas.

Oligarchia sprawująca kontrolę nad głównymi korporacjami i instytucjami na świecie, steruje w rezultacie całym dyskursem polityczno-społeczno-ekonomicznym tzw. świata zachodniego. Poprzez podległe i uległe im media oraz przemysł rozrywkowy, promują w społeczeństwach dewiację, indyferentyzm, rozwiązłość i wpajają nienawiść do podstawowych zasad zgodnego życia społecznego. Mówiąc o wolności, zamykają usta swoim przeciwnikom, mówiąc o nauce, zabraniają dostępu do prawdziwej wiedzy, mówiąc o leczeniu ludzi, z premedytacją wtłaczają ludziom niesprawdzone, nieprzetestowane, groźne, eksperymentalne preparaty reklamowane jako “szczepionka przeciwko koronawirusowi”.

Oprac. www.bibula.com

CZYTAJ:

 

 

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie Lifesitenews
Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=123037 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]