Aktualizacja strony została wstrzymana

Zuckerberg na prywatnym zebraniu: Jestem ostrożny, bo nie wiemy jakie są długofalowe skutki uboczne szczepionki przeciwko Covid-19

Mark Zuckerberg, twórca i dyrektor Facebooka podczas spotkania ze swoimi zaufanymi pracownikami firmy powiedział, że jest bardzo ostrożny jeśli chodzi o szczepionkę przeciwko Covid-19 „ponieważ nie wiemy jakie są długofalowe skutki uboczne”.

Na nagraniu wideo, które wyciekło do sieci, Zuckerberg mówi:

„Ale ja tylko chcę mieć pewność, że jestem tak samo ostrożny wobec szczepionki, ponieważ nie wiemy jakie są jej długofalowe skutki uboczne, poprzez głównie modyfikowanie DNA i RNA człowieka, poprzez bezpośrednie kodowanie w DNA i RNA możliwości produkcji przeciwciał i czy to nie spowoduje mutacji i czy z czasem nie stworzy ryzyka.”

Wideo nagrane zostało podczas zamkniętego spotkania w dniu 16 lipca 2020 roku i zostało ujawnione na portalu Project Veritas.

Oligarchia sprawująca kontrolę nad głównymi korporacjami i instytucjami na świecie, steruje w rezultacie całym dyskursem polityczno-społeczno-ekonomicznym tzw. świata zachodniego. Poprzez podległe i uległe im media oraz przemysł rozrywkowy, promują w społeczeństwach dewiację, indyferentyzm, rozwiązłość i wpajają nienawiść do podstawowych zasad zgodnego życia społecznego. Mówiąc o wolności, zamykają usta swoim przeciwnikom, mówiąc o nauce, zabraniają dostępu do prawdziwej wiedzy, mówiąc o leczeniu ludzi, z premedytacją wtłaczają ludziom niesprawdzone, nieprzetestowane, groźne, eksperymentalne preparaty reklamowane jako „szczepionka przeciwko koronawirusowi”.

Oprac. www.bibula.com

CZYTAJ:

 

 

Opracowanie: WWW.BIBULA.COM na podstawie: Lifesitenews | https://www.lifesitenews.com/news/zuckerberg-warned-facebook-staff-to-exercise-caution-in-taking-covid-vaccine-in-leaked-video

Skip to content