Judaizacja amerykańskich nauczycieli katolickich: Kolejna grupa w Izraelu na “zajęciach na temat antysemityzmu i Holokaustu”

Aktualizacja: 2009-07-30 10:36 pm

Grupa amerykańskich nauczycieli szkół katolickich “odleciała do Izraela na zajęcia na temat antysemityzmu i Holokaustu” – informuje syjonistyczna organizacja Liga Przeciwko Zniesławieniu (Anti-Defamation League – ADL).

Nauczyciele katoliccy wysłuchają m.in. w Yad Vashem serii prelekcji i wezmą udział w programach prowadzonych przez “ocalałych z Holokaustu, historyków i ekspertów pedagogiki”.

Wybrana grupa 19 nauczycieli ze stanów Arizona, Kalifornia, Delaware, Floryda, Georgia, Louisiana, Maryland, Montana, New Jersey, Nowy Jork i Pennsylvania, ukończyła wcześniej klasy organizowane przez ADL w ramach indoktrynacyjnego programu Bearing Witness, przez który przeszło już “ponad 1000 nauczycieli z katolickich szkół w Stanach Zjednoczonych”.

Program prowadzony przez antykatolicką, syjonistyczną, masońską organizację ADL, zatwierdzony jest przez Krajowe Zrzeszenie Nauczycieli Katolickich (National Catholic Educational Association – NCEA) oraz przez Konferencję Biskupów Amerykańskich (U.S. Conference of Catholic Bishops).


ZOB. RÓWNIEŻ:

Tags: , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=11970 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]