Aktualizacja strony została wstrzymana

Judaizacja amerykańskich nauczycieli katolickich: Kolejna grupa w Izraelu na „zajęciach na temat antysemityzmu i Holokaustu”

Grupa amerykańskich nauczycieli szkół katolickich „odleciała do Izraela na zajęcia na temat antysemityzmu i Holokaustu” – informuje syjonistyczna organizacja Liga Przeciwko Zniesławieniu (Anti-Defamation League – ADL).

Nauczyciele katoliccy wysłuchają m.in. w Yad Vashem serii prelekcji i wezmą udział w programach prowadzonych przez „ocalałych z Holokaustu, historyków i ekspertów pedagogiki”.

Wybrana grupa 19 nauczycieli ze stanów Arizona, Kalifornia, Delaware, Floryda, Georgia, Louisiana, Maryland, Montana, New Jersey, Nowy Jork i Pennsylvania, ukończyła wcześniej klasy organizowane przez ADL w ramach indoktrynacyjnego programu Bearing Witness, przez który przeszło już „ponad 1000 nauczycieli z katolickich szkół w Stanach Zjednoczonych”.

Program prowadzony przez antykatolicką, syjonistyczną, masońską organizację ADL, zatwierdzony jest przez Krajowe Zrzeszenie Nauczycieli Katolickich (National Catholic Educational Association – NCEA) oraz przez Konferencję Biskupów Amerykańskich (U.S. Conference of Catholic Bishops).


ZOB. RÓWNIEŻ:

Skip to content