Aktualizacja strony została wstrzymana

Rząd szwedzki przygotowuje się do zaszczepienia wszystkich mieszkańców przeciwko 'świńskiej grypie’

Jak pisze na swojej stronie internetowej główna rządowa agencja zdrowia Socialstyrelsen (Szwedzka Krajowa Rada ds Zdrowia i Zapomogi Społecznej), w związku z „nową formą grypy H1N1, szwedzka agencja przewiduje, że od 20 do 40 procent całej populacji będzie nią zainfekowana. […] Zgodnie ze wstępnymi planami  wszystkie dawki szczepionek będą dostarczone z początkiem 2010 roku.”

„Szwedzka agencja Socialstyrelsen zaleca wszystkim radom miejskim zakup szczepionek przeciwko H1N1. Rekomendacja obejmuje zakup około 18 milionów szczepionek, co powinno pozwolić na zaszczepienie całej populacji Szwecji dwukrotnie.”

Nowa odmiana grypy nazywana była dotychczas „świńską grypą”, lecz na wniosek rządu Izraela przemianowana została na grypę 'H1N1′. Jest ona nieznanego pochodzenia, jakkolwiek niezależni naukowcy wskazują na możliwość wykreowania jej w wojskowych laboratoriach.

Wytworzenie światowej paniki, opierającej się na realnym bądź jedynie medialnie spreparowanym zagrożeniu, jest na rękę globalnym koncernom farmakologicznym, które dostrzegają wielkie możliwości zwiększenia swoich zysków. Jest również na rękę współczesnym globalnym elitom, które wykorzystując to wydarzenie mogą przyspieszyć plany kontroli nad ludnością świata, poprzez wyeliminowanie jej części, zewidencjonowanie reszty i poddanie wszystkich rygorom obowiązkowych szczepień. Kolejnym etapem będzie obowiązkowe wszczepienie każdemu mieszkańcowi globu chipu RFID.

ZOB. RÓWNIEŻ:

Opracowanie: WWW.BIBULA.COM na podstawie: Socialstyrelsen | http://www.socialstyrelsen.se/Aktuellt/Nyheter/FirstPage/2009/Q2/090619nyhet.htm

Skip to content