Szwecja w awangardzie: Kobieta zgwałciła kobietę

Aktualizacja: 2009-06-26 11:52 am

32-letnia kobieta została oskarżona o dokonanie gwałtu na innej kobiecie. W kwietniu br. na placu Redbergsplatsen w Göteborgu nie ujawniona z nazwiska kobieta zaatakowała przechodzącą kobietę, pociągając ją za włosy powaliła na ziemię, “rozwarła jej nogi i włożyła kilka palców do jej pochwy” – stwierdza szwedzki dziennik The Local.

Atak ten rozpatrywany jest przez policję i prokuraturę jako gwałt oraz czynna napaść.


ZOB. RÓWNIEŻ:


Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie The Local
Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=10745 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]