Masz tautaże? Już nie możesz kandydować do US Air Force.

Aktualizacja: 2009-12-2 3:36 pm

Z dniem 25 listopada br. weszły w życie nowe, bardziej rygorystyczne przepisy w amerykańskich powietrznych siłach zbrojnych US Air Force, dotyczące tatuaży.

Przepisy zabraniają przyjęcia do armii kandydatów posiadających tatuaże na przedramieniu, aż do łokcia, oraz na szyi, w miejscach, które są widoczne podczas noszenia koszuli bez kołnierza.

Wprowadzenie w życie przepisów zostało tymczasowo zawieszone na okres 30 dni z uwagi na zbyt późne powiadomienie potencjalnych rekrutów z tatuażami, którzy zostali już wstępnie dopuszczeni.

ZOB. RÓWNIEŻ:

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie Air Force Times
Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=16252 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]