Aktualizacja strony została wstrzymana

Rumuński klub piłkarski zabrania gry zaszczepionym

W związku z licznymi powikłaniami poszczepionkowymi dziesiątkującymi sportowców, rumuński klub sportowy Steaua Bucureşti ogłosił, że rezygnuje z piłkarzy zaszczepionych.

Właściciel klubu, Gig Becali, posiłkując się decyzją klubowych lekarzy oświadczył, że zaszczepieni piłkarze „tracą siłę”, a nawet stwierdził, że „zaszczepieni umierają w szpitalu”. Niedawno, jeden z czołowych piłkarzy drużyny, Claudiu Keseru musiał zawiesić karierę po szczepionkowych komplikacjach.

W ślad za słowami i decyzją klubu, rozpoczęła się nagonka władz, które na oficjalnej stronie facebookowej rządu napisały – wbrew faktom obserwowanym na całym świecie – „Zaszczepieni piłkarze NIE tracą swych sił po zaszczepieniu się przeciwko Covid-19!” Po kilku innych zdaniach proszczepionkowej propagandy, padają zawsze towarzyszące takim wypowiedziom mantry aby „Korzystać TYLKO z wiarygodnych, oficjalnych źródeł informacji …” oraz aby „słuchać tylko tych, którzy wierzą nauce i medycynie”. 

Właśnie w tym ostatnim wezwaniu widać całą słabość współczesnej kowidowej i proszczepionkowej narracji: WIERZ nauce i medycynie, UWIERZ na słowo, bo tak mówią tzw. eksperci, skompromitowane agencje rządowe i finansowane przez lobby farmaceutyczne laboratoria i uniwersytety. Jeśli masz inne zdanie niż oficjalna RELIGIJNA narracja, nie jesteś już naukowcem, nie jesteś ekspertem, choćbyś pokończył dziesiątki szkół, miał multum tytułów naukowych i tysiące publikacji naukowych. W momencie przekroczenia „granicy przyzwoitości”, w momencie odrzucenia WIARY szczepionkowej, nie wolno nawet z tobą dyskutować, na twoje rzeczowe, naukowe argumenty zatykane są uszy i stajesz się wyklęty. Nie należysz już do kościoła pod wezwaniem świętych szczepionek.

Oprac. www.bibula.com
2022-02-26
na podstawie: DailyMail (23 February 2022)

 


 

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

 


 

Skip to content