Szokujące zdjęcia: Arcybiskup Niederauer udziela Komunii św. homoseksualistom przebranym za zakonnice

Pomimo protestów katolików pragnących zachować resztki normalności w Kościele, arcybiskup San Francisco – bp George Niederauer odprawił w niedzielę, 7 października br. Mszę św. w parafii Najświętszego Odkupiciela, podczas której udzielał Komunii św. grupie homoseksualistów.

Homosexual male Sisters of Perpetual Indulgence
Homoseskualiści-transwestyci w parodiujących zakonnice strojach podczas Mszy św. odprawianej przez arcybiskupa Niedarauera

Parafia Most Holy Redeemer, położona w „gejowskiej” dzielnicy Castro, znana jest od lat jako wylęgarnia ruchu „gejowskiego” operującego w Kościele, a członkowie jednej z takich grup używającej prześmiewczej nazwy „Siostry Nieustającej Słabości” („Sisters of Perpetual Indulgence„), przystępują do Komunii św. w przebraniu za katolickie zakonnice. Nagrany podczas Mszy św. film, pokazuje arcybiskpua Niedarauera udzielającego Komunii św. dwóm takim przebierańcom.

Arcybiskup Niederauer udziela Komunii św. homoseksualiście przebranym za zakonnicę


Działająca w parafii Najświętszego Odkupiciela grupa homoseksualistów przebierających się za m.in. zakonnice, określa się jako „przełomowy zakon zakonnic-gejów” (dokładnie ang. „Lading-edge order of queer nuns„), a motto grupy brzmi: „Idź i grzesz trochę więcej” („Go and sin some more„). Lokalne pismo dla homoseksualistów San Francisco Bay Times pisze, iż podczas zebrań parafialnych grupy miały miejsce „zdarzenia o wyraźnym seksualnym charakterze”. Od pewnego czasu grupy te nie spotykają się już w pomieszczeniach parafialnych, jednak obrały sobie za cel uczestnictwo we Mszach św., podczas których ostentacyjnie przystępują do Komunii św. w przebraniu.

Zatroskani katolicy od lat protestują i wysyłają monity do biskupów, najczęściej z zerowym rezultatem. Na zapytanie agencji informacyjnej LifeSiteNews wysłanej do Arcybiskupstwa, arcybiskup Nierderauer odpowiedział listownie: „W dniu 7 października br. nie zauważyłem protestów ani demonstracji ani zakłócenia Eucharystii niedzielnej. Zebrani parafianie zachowywali się podczas liturgii pełni pobożności i liturgia była celebrowana z szacunkiem. Podczas rozdawania Komunii [św. – biskup nie używa tego określenia w swym liście – przyp. BIBUŁA], na końcu kolejki ustawiły się dwie dziwnie ubrane osoby, które podeszły aby przyjąć Komunię [św.] Nie zauważyłem żadnego pośmiewiska z religijnego stroju. Z tego co pamiętam, jedna z tych osób miała na głowie duży kwiecisty kapelusz lub girlandę”.

Arcybiskup całuje się po Mszy św. z grupą homoseksualistów


Photo Source: LifeSiteNews.com

Zdając sobie sprawę z bezsilności w rozmowach z amerykańskimi biskupami, grupa katolików skupiona w organizacji Americans for Truth, przygotowuje zbiorowy protest do watykańskiej Kongregacji Nauki Wiary i nuncjusza apostolskiego w USA.KOMENTARZ BIBUŁY: Przypomnijmy tylko króciutko, że konsekratorem biskupa George Niederauer był nie kto inny tylko kardynał Roger Mahony – jedna z najczarniejszych postaci Kościoła w Stanach Zjednoczonych, a współkonsekratorem – kardynał William Levada, dzisiaj Prefekt Kongregacji Nauki Wiary (a zestawiając dokonania Levady z tym zacnym urzędem jest niemal bluźnierstwem i doprawdy nie wiadomo czym kierował się papież Benedykt XVI powołując tego zdekonspirowanego liberała na tak ważną pozycję), oraz biskup Tod Brown (tak, tak – ten sam, co to wspierał księży swojej diecezji, aby nie udzielali Komunii św. osobom chcącym przyjąć Ją w pozycji klęczącej [zob. Klęczysz przed Panem Bogiem? Pójdziesz do piekła! oraz „Klękanie przed Bogiem jest ciężkim grzechem!” – uświadamiają księża w Kalifornii], ten sam, który jest stałym bywalcem sal sądowych [zob. Kiedy diabel udziela komunii…] , ten sam co wyrzuca z diecezji konserwatywnych księży [zob. Biskup kalifornijski wyrzuca konserwatywnych księży z diecezji.]

Jak widać niedaleko pada (zgniłe) jabłko od (chorej) jabłoni…ZOB. RÓWNIEŻ:

oraz


CZYTAJ:


CZYTAJ o mafii homoseksualnej, która zawładnęła Kościołem w USA:Skip to content