Michigan: Kolejny „katolicki” uniwersytet w walce z Nauką Kościoła

Madonna University w Michigan, czyli kolejny wybitnie „katolicki” uniwersytet, szczyci się swoją „tolerancją” i „otwartością” w „chronieniu gejów, lesbijek, biseksualistów i trangenderowców”. Na swojej stronie internetowej, ta ufundowana przez siostry Felicjanki w 1937 roku uczelnia, samookreślająca się dzisiaj jako „katolicki uniwersytet w tradycji franciszkańskiej”, zamieszcza wynurzenia profesor Frances FitzGerald, która tak oto oddaje atmosferę na kampusie:

„Z pewnością zauważyłeś symbol „Sprzymierzenia” („Allies„) – odwróconej do góry nogami piramidy pomalowanej w tęczowe kolory. Jest ona przyklejona do wielu drzwi na terenie uniwerstyetu i oznacza „Strefy bezpieczeństwa” (Safe Zones) na uniwersytecie Madonna. Dlaczego potrzebujemy tutaj „Stref bezpieczeństwa”? Oto dlaczego: Studenci, pracownicy naukowi i inni pracownicy uniwersytetu będący gejami, lesbijkami, biseksualistami czy transgenderowcami (GLBT) nie zawsze byli mili widziani tutaj, w Madonna, zatem celem powołanego „Komitetu Strefy Bezpieczeństwa” było otwarcie się na te grupy. Chcemy zapewnić im bezpieczeństwo, akceptację i opiekę, tak jak każdy członek społeczności Madonna ma prawo do tego. Siostra Nancy Jamroz, wice-prezydent do spraw studentów i członkini „Komitetu Strefy Bezpieczeństwa”, powiedziała: „Chcemy, aby wszyscy nasi studenci wiedzieli, że franciszkańskie wartości podkreślają godność każdego człowieka. Studenci GLBT nie zawsze byli traktowani z respektem.”

Profesor „katolickiego” uniwersytetu dalej bredzi: „Sprawy GLBT dezorientują nawet wielu oddanych katolików. Jednym z mitów jest to, że kościół katolicki odrzuca homoseksualistów. Nieprawda. […] Jakkolwiek kościół katolicki naucza, że aktywność homoseksualna jest grzechem, to nie wszyscy pracownicy naukowi i inni pracownicy oraz studenci Madonna, zgadzają się z tym stanowiskiem Kościoła odnośnie homoseksualizmu.”

Po tym następuje wyliczanie jak należy zachować się w przypadku dostrzeżenia przypadku „dyskryminacji” (natychmiast należy go zgłosić!), po czym pada zapewnienie, że na Madonna University „Studenci, pracownicy naukowi i inni pracownicy uniwersytetu będący gejami, lesbijkami, biseksualistami czy transgenderowcami (GLBT), nie będą poddani żadnym lekcjom, pogadankom, ocenom czy próbom ich „konwersji”.”

Tak oto wygląda w skrócie stan na dzień dzisiejszy większości „katolickich” uniwersytetów, wypuszczających tysiące, idoktrynowanych przez profesorów-apostatów, absolwentów – wszystko przy aplauzie, a w najlepszym przypadku zupełnej bierności duchownych zarządzających tymi biznesowymi przedsięwzięciami, które zarówno z prawdziwymi uniwerstytetami jak i tym bardziej z katolickimi uniwersytetami, nie mają już nic wspólnego.

 

ZOB. RÓWNIEŻ:

oraz

 

CZYTAJ:

 

CZYTAJ o mafii homoseksualnej, która zawładnęła Kościołem w USA:

Skip to content