Kalifornia: Biskup wygłosi przemówienie na konwencji gejowskiej

Biskup Jaime Soto, były biskup pomocniczy kalifornijskiej diecezji Orange, a wkrótce biskup-koadiutor diecezji Sacramento wygłosi kluczowe przemówienie na konwencji „katolickich diecezjalnych duszpasterstw lesbijek i homoseksualistów” – National Association of Catholic Diocesan Lesbian and Gay Ministries.

Konwencja „duszparterstw lesbijek i homoseksualistów” odbędzie się w dniach 18-24 września br. na pokładzie transatlantyka Queen Mary, obecnie służącego jako pływający hotel. Biskup Soto wygłosi swoje przemówienie w pierwszy dzień obrad. Nie będzie to jednak pierwszy kontakt biskupa z tym niezwykle szkodliwym i podejrzanym „duszpasterstwem”, gdyż w roku 2003 zabrał on glos na konwencji tego „duszpasterstwa”, jakkolwiek wtedy jeszcze nie jako główny mówca.

Wśród innych tegorocznych mówców, na pierwszy plan wysuwa się siostra Fran Ferder, stała uczestniczka konferencji organizowanych przez inne dysydenkie organizacje antykatolickie, jak Call to Action, zrzeszające zwolenników „ordynacji kobiet”, wspierających homoseksualizm i środki antykoncepcyjne. Przemawiał też będzie ksiądz Jim Schexnayder, znany m.in. z twierdzeń, że „homoseksualizm może być uznany jako dar Boży”, a także Teresa DeCrescanzo, dyrektor organizacji gejowskiej GLASS, wspierającej i „walczącej o prawa” adopcji dzieci przez homoseksualistów.

 

ZOB. RÓWNIEŻ:

oraz

 

CZYTAJ:

 

CZYTAJ o mafii homoseksualnej, która zawładnęła Kościołem w USA:

 

Opracowanie: WWW.BIBULA.COM na podstawie: materiałów redakcyjnych

Skip to content