Dyrektor katolickiej szkoły przyłapany na grupowym seksie homoseksualnym

Aktualizacja: 2008-07-15 5:37 pm

Dyrektor katolickiej szkoły podstawowej w powiecie Westchester w stanie Nowy Jork, został aresztowany w niedzielę, 13 lipca br. gdy wraz z dwomi innymi mężczyznami biegał nago po podwórku opuszczonego domu w Orchard Hill.

41-letni Gabriel DeJesus, dyrektor szkoly “Serca Jezusowego” Sacret Heart School for the Arts z Mont Vernon, został zwolniony i normalnie jak gdyby nigdy nic udał się w poniedziałek do pracy – jako dyrektor szkoły katolickiej. Zapytywany przez reporterów odmówił wywiadów i jedyne co powiedział, to że “popełnił błąd”.

Policja przekazała informację, że DeJesus, 31-letni Francesco Autera oraz jeszcze jeden mężczyzna poznali się na internecie i wybrali sobie opuszczony dom celem dokonywania aktów grupowego seksu homoseksualnego. Sąsiad opuszczonego domostwa zadzwonił na policję gdy zauważył przebywających w opuszczonym domu nieznajomych. Po przybyciu, policja zatrzymała nagich mężczyzn.

Nowojorska Archidiecezja nie wypowiedziała się w tej sprawie i stwierdzono jedynie, że “planowana jest rozmowa z policją”.


ZOB. RÓWNIEŻ:

oraz


CZYTAJ:


CZYTAJ o mafii homoseksualnej, która zawładnęła Kościołem w USA:

Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=2258 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]