Globaliści opracowują „paszport szczepionkowy” – nic nie zrobisz bez jego posiadania…

Szwedzka minister zdrowia Lena Hallenren oświadczyła podczas konferencji prasowej, że rząd planuje wprowadzenie „cyfrowego certyfikatu zaszczepienia”.

Minister zdrowia jest przekonana, iż „certyfikat zaszczepienia będzie prawdopodobnie tak samo korzystny jak samo zaszczepienie się”.

Z kolei szwedzki minister rozwoju cyfrowego, Anders Ygeman rzucił nieco światła na rządowe plany i zakres zastosowania nowego certyfikatu. „W czasie gdy Szwecja i inne państwa wokół nas otwierają się [po lockdownie], certyfikat prawdopodobnie będzie wymagany do odbywania podróży oraz uczestniczenia w innych czynnościach.” – dodał Ygeman, jednocześnie uściślając, że chodzi o prowadzenie biznesu, odbywanie podróży czy korzystanie z restauracji.

Tak jak Szwecja, również i Dania prowadzi prace na swoją wersją „certyfikatu zaszczepienia”. Duński minister finansów, Morten Bodskov oświadczył, że „za trzy, cztery miesiące, cyfrowy paszport koronawirusowy będzie gotowy do zastosowania, np. w podróżach biznesowych”. W ramach – jak to określił minister – „wygody”, ten nowy „cyfrowy paszport będzie możliwy do załadowania na telefon jako dokument poświadczający o zaszczepieniu się.” Szef Zrzeszenia Duńskich Przedsiębiorców, Lars Sandahl Sørensen zaznaczył, że „paszport zaszczepienia będzie długofalowym projektem, a obywatele będą mogli korzystać  z corona-paszportu przez wiele lat i pozwoli im to na podróżowanie oraz korzystanie z kulturalnego życia w Danii.

Prace nad paszportem koronawirusowym prowadzone są w różnych miejscach na całym świecie, jednak wszystkie to lokalne projekty będą mogły funkcjonować tylko jeśli staną się zintegrowaną częścią globalnego systemu totalnej kontroli. Światowe Forum Ekonomiczne (World Economic Forum – WEF), twierdzi, że „od wielu miesięcy” pracuje wraz ze szwajcarską fundacją nad wspólnym projektem o nazwie CommonPass, a posiadacze tego powszechnego „cyfrowego paszportu będą mogli poświadczyć o swoim zdrowiu”. Jak twierdzą globaliści z WEF, „scentralizowany system paszportu jest konieczny, gdyż certyfikaty poszczególnych państw nie będą wystarczające aby odpowiedzieć na ten globalny kryzys.” Globalny CommonPass ma być więc systemem „długofalowym i elastycznym„.

Oprac. www.bibula.com
2021-02-09

CZYTAJ, poszerzaj swoją wiedzę…

…zanim zabiorą Ci prawo do swobodnego przeszukiwania Internetu.

WSPIERAJ NIEZALEŻNE MEDIA

WSPIERAJ NIEZALEŻNE MEDIA

Skip to content