Aktualizacja strony została wstrzymana

Nowa normalność, czyli ludzki materiał biologiczny w służbie szatana

Fabuła walki z mityczną „pandemią” nabiera coraz większego tempa. Widać, że reżyser tego globalnego spektaklu bardzo się spieszy. Zadziwiająca jest harmonia z jaką „władcy” różnych państw, często bardzo skonfliktowanych z sobą, wkomponowują się w uniwersalne zadanie „obrony ludzkości przed śmiercionośnym wirusem”.

W nadchodzącym tygodniu rozpoczynają się masowe „szczepienia” w Wielkiej Brytanii. W celu zachęcenia obywateli do współpracy z wojskiem wdrażającym ten projekt w życie, „premier” Boris Johnson, dał się publicznie zaszczepić w obecności kamer telewizyjnych. Poziom intelektualny „premiera” pozwala mu zapewne uwierzyć w zapewnienia, że zamiast „szczepionki” wstrzyknięto mu wodę destylowaną. W Stanach, jeszcze w tym miesiącu, zostanie uruchomiona militarna baza danych, rejestrująca wszystkich zaszczepionych, a masowe „szczepienia” mają ruszyć niebawem. „Rosyjski patriota” Władimir Putin wydał już rozkaz masowego „szczepienia” swych rodaków (https://apnews.com/article/europe-moscow-coronavirus-pandemic-vladimir-putin-europe-093e3ef365591e9eafde5874253b04cf), itd.

Na temat kompozycji i funkcji samych „szczepionek” wiele było dyskusji wśród niezależnych ekspertów. Sam pisałem o tym w poprzedniej publikacji (https://www.salon24.pl/u/ignacynowopolskiblog/1095564)

Prawdziwe zainteresowanie musi wzbudzić najnowsze potknięcie Kill (Bill) Gatesa, wyjawiające przed kamerami najistotniejszą funkcję szczepionki, polegającą na trwałej modyfikacji ludzkiego DNA, poprzez przecięcie i zainstalowanie w DNA osoby zaszczepionej, elementu przejmującego nad nim całkowitą i permanentną kontrolę.

Zachęcam wszystkich do obejrzenia tego krótkiego video, nawet tych, którzy nie znają ani słowa angielskiego. Kill Gates demonstruje to wizualnie na modelu molekuły ludzkiego DNA w tak obrazowy sposób, że nikt nie może mieć żadnych wątpliwości o co chodzi:

https://youtu.be/ksEVaO806Oo

[youtube ksEVaO806Oo width=”600″]

[Oczywiście Youtube usunął ten film…]

Jak minimum, taka „szczepionka” umożliwi monitorowanie danego osobnika i kontrolę jego zachowania. Warto zauważyć, że nawet minimalna wrodzona wada DNA jest powodem chorób, takich jak np. autyzm. Co więc Kill Gates i jego kompania, może osiągnąć w organizmie zaszczepionego osobnika, jest otwarte do prognozowania. Jedno nie ulega wątpliwości, zaszczepieni przestaną być ludźmi, a jedynie zdalnie sterowanym materiałem biologiczno-elektronicznym.

Taką przyszłość szykują nam światowe „elity”, ich pryncypałowie globalni bankierzy i ich władca szatan!

Ignacy Nowopolski

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog

Za: Ignacy Nowopolski blog (5 grudnia 2020)

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: O znakowaniu człowieka (czy zwierząt) z wykorzystaniem nowej technologii tatuowania celem identyfikacji, pisaliśmy prawie 14 lat temu („Nowa rewolucyjna metoda masowego znakowania zwierząt i ludzi„). Oczywiście mądrale pukali się w czoło, że zajmujemy się takimi „teoriami spiskowymi”. Czas przyspieszył i okazuje się, że „teoria” przepoczwarza się na naszych oczach w praktykę spiskową. Ale to dopiero początek!

Polecamy wideo sprzed trzech lat, gdzie prelegentka na Stanford University, pracująca w DARPA (chyba nie musimy rozwijać co to takiego…), mówi o przygotowaniach i konieczności stworzenia Człowieka wersja 2.0 („Human 2.0”). Tak więc na czołowych uniwerystetach i w tajnych laboratoriach wojskowych trwają intensywne prace aby w Człowieku v.2.0 można było – cytat za tą panią z DARPA: wzmocnić wrażenia sensoryczne, wzmocnić neuronowo sex, podczepić mózg do sieci komputerowej, podłączyć mózg do internetu rzeczy (IoT), wzmocnić możliwości emocjonalne oraz stworzyć możliwości komputerowego ładowania i odładowywania nowych funkcji do mózgu. Wesoło się robi… Lucyferyczna nauka stwarza postępy.

[youtube =vDQMB5m0S6A width=”500″]

 


 

Klaus Schwab: Ludzie zostaną zastąpieni przez cyborgi [wideo-wywiad]

82-letni Klaus Schwab marzy o „nowej normalności” opartej na modelu chińskim – totalitarnym „systemie zarządzania ludzką egzystencją”. Niestety nie tylko on.

„Tak jak my, ludzie, oddzieliliśmy się od naszych kuzynów szympansów, cyborgi również odseparują się od ludzi. Ci, którzy pozostaną ludźmi, prawdopodobnie staną się podgatunkiem. Będą szympansami przyszłości”.
autor Aya Velasquez
(skrócone przez henrymakow.com)

Jednym z najpotężniejszych przyjaciół Chin na zachodzie jest Klaus Schwab, który od ponad 30 lat jest przewodniczącym i założycielem corocznej elitarnej imprezy „World Economic Forum” (WEF) w Davos, które ma bliskie powiązania z komunistyczny rządem centralnym w Pekinie od ponad 30 lat.
Schwab jest zagorzałym transhumanistą i wielkim fanem chińskich rozwiązań. Chińscy urzędnicy są obecni na Światowym Forum Ekonomicznym w Davos od 2009 roku: ówczesny premier Wen Jiabao w 2009 roku, Li Keqiang jako wicepremier w 2010 roku i ponownie premier w 2015 roku…

Klaus Schwab ma również bliskie osobiste związki z Chinami. Jego syn Olivier Schwab jest żonaty z Chinką i od 2011 roku kieruje biurem WEF (Światowe Forum Ekonomiczne) w Pekinie. „Zachód może dziś nauczyć się tyle samo od Chin, co Chiny od Zachodu” tłumaczy Schwab Junior w wywiadzie z gazetą branżową (28). Schwab Senior powiedział chińskiemu magazynowi „New China TV”, że Chiny są na właściwej drodze technologicznej i że powszechna akceptacja i „absorpcja” tych nowych technologii, takich jak technologia dronów, również na Zachodzie, jest decydująca (29).

Marzeniem Klausa Schwaba jest stworzenie biometrycznego, technokratycznego państwa nadzoru opartego na modelu chińskim. Jest autorem kilku książek i współautorem „COVID-19 – The Great Reset” (31). Opisuje w nim kryzys jako bezprecedensową okazję do całkowitej restrukturyzacji światowej gospodarki i wszystkich aspektów współżycia społecznego.

Dla transhumanisty Schwaba sztuczna inteligencja reprezentuje kolejny ewolucyjny etap świadomości; wulgarnego człowieka ze wszystkimi jego słabościami i namiętnościami uważa go za rodzaj „przestarzałego modelu” ewolucji. W transhumanistycznej biblii „Ja, Cyborg” transhumanistyczny wizjoner Kevin Warwock ujął to w ten sposób: „Tak jak my, ludzie, oddzieliliśmy się od naszych kuzynów szympansów, tak samo cyborgi również oddzielą się od ludzi. Ci, którzy pozostaną ludźmi, prawdopodobnie staną się podgatunkiem. będą szympansami przyszłości ”(32).

Co ciekawe, Schwab bardzo dobrze wie, że koronawirus to jedna z najłagodniejszych pandemii ostatnich 2000 lat (33) – zresztą możliwa tylko dzięki zmianie definicji pandemii WHO w 2009 roku. Niemniej jednak postrzega ją jako pożądany katalizator w kierunku w pełni cyfrowej transformacji społeczeństwa na jego obraz, która w jego oczach jest już dawno spóźniona. To, czego dotychczas brakowało, to globalny szok, oparty na „doktrynie szoku” Naomi Klein (34). Schwab z trudem może ukryć swój entuzjazm dla tej „wyjątkowej okazji”:

„To nasz decydujący moment” „Wiele rzeczy zmieni się na zawsze”. „Powstanie nowy świat”. „Przewrót społeczny wywołany przez COVID-19 potrwa lata, a być może pokolenia”. „Wielu z nas zastanawia się, kiedy sytuacja wróci do normy. Krótka odpowiedź brzmi: nigdy” (35).

Cytaty z: Klaus Schwab i Thierry Malleret: „COVID-19 – The Great Reset”

Schwab wyjaśnia:

„W takiej czy innej formie środki dystansowania społecznego i fizycznego prawdopodobnie utrzymają się po ustąpieniu samej pandemii, co uzasadnia decyzję wielu firm z różnych branż o przyspieszeniu automatyzacji. (…) W rzeczywistości technologie automatyzacji są szczególnie dobrze dopasowane do świata, w którym ludzie nie mogą zbliżyć się do siebie zbytnio lub są skłonni ograniczyć swoje interakcje. Nasz utrzymujący się strach przed zarażeniem wirusem (COVID-19 lub innym wirusem) przyspieszy zatem nieustanny marsz automatyzacji, w obszarach najbardziej narażonych na automatyzację.”(36)

Klaus Schwab lubi pozować w kostiumie Dartha Vadera, fantazjuje o nadchodzącej epoce sztucznej inteligencji: połączeniu człowieka i maszyny, projektowaniu dzieci, projektowaniu organizmów, geoinżynierii, cyfrowej edukacji domowej, inteligentnych domów i miast, w których wszystko jest połączone z wszechwiedzącą sztuczną inteligencją – całkowicie bezpieczny świat dzięki całkowitej inwigilacji.

Dla Schwaba, który mówi zdania w stylu: „Świat pełen dronów oferuje świat pełen możliwości” (37), ludzie reprezentują bezimienną masę administracyjną. Mówi o „systemie zarządzania ludzką egzystencją”, możliwym dzięki „wbudowanym” smartfonom lub „inteligentnym tatuażom”, które mogą przesyłać dane z czujników z ludzkiego ciała do „Internetu rzeczy” (IoT) (38). Jeszcze bardziej radykalnym rozwiązaniem jest „Smart Dust” – inteligentny pył, który wyposażony w mikroczujniki może zagnieździć się w ludzkim jelicie, o czym Schwab z przyjemnością informuje:

„Inteligentny pył, mikrokomputery z antenami, każdy mniejszy niż ziarenko piasku, mogą teraz organizować się w jelicie człowieka” (39).

To, co brzmi jak gorączkowe sny megalomana psychopaty, to prawdziwa wizja jednego z najpotężniejszych graczy światowej gospodarki, tak zwanej „IV rewolucji przemysłowej” (4IR). Partnerami tego projektu są duże banki, Big Pharma, sojusz szczepień GAVI, firmy ubezpieczeniowe, firmy naftowe, firmy konsultingowe, takie jak McKinsey, firmy cyfrowe, takie jak Microsoft, Facebook i Netflix – i wreszcie chiński gigant technologiczny Huawei (40).

Wywiad wideo dla New China TV:

[youtube =jo1PiiVEfGQ width=”600″]

źródło: henrymakow.com

Za: wolna-polska.pl (5 grudnia, 2020)

 


 

Skip to content