Aktualizacja strony została wstrzymana

„Koronawirusowa” panika w drużynie futbolowej odwołana: 7 „zarażonych” zawodników miało wyniki fałszywie dodatnie…

Trenerzy, zawodnicy i właściciele drużyny futbolowej Chiefs z Kansas przeżyli chwile grozy dowiadując się, że aż siedmiu zawodników i trenerów przetestowanych „na koronawirusa” miało wynik pozytywny.

Po dodatkowych badaniach okazało się, że wszystkie siedem badań było fałszywych.

Sytuacja w innych drużynach futbolu amerykańskiego jest podobna i doszło nawet to odwołania kilku meczów, bowiem badania „na koronawirusa” dawały wyniki pozytywne, jakkolwiek żaden z zawodników nie odczuwał jakichkolwiek symptomów „choroby”.

Warto przypomnieć, że niemal każdego roku główne media donosiły o chorobach w drużynach futbolowych, np. podczas sezonu 2019 drużyna New Englad Patiots musiała podmienić kilku kluczowych zawodników, gdyż ośmiu z nich uskarżało się na przeziębienie bądź „grypopodobne objawy”. Meczu oczywiście nie odwołano, w przeciwnieństwie do czasów tzw. pandemii, gdzie każdy grypopodobny przypadek traktowany jest jako „koronawirus”.

Jak stwierdzają specjaliści, lekarze i naukowcy nieskażeni polityczną poprawnością, testy antygenowe mające testować na „koronawirusa” jest bezwartościowe, gdyż ich wyniki są bardziej podobne do loterii niż do jakichkolwiek sensownych testów klinicznych. Podobnie wygląda sytuacja z tzw. złotym standardem testów na Covid-19, czyli testami molekularnymi PCR, które według wielu badań naukowych, w tym najnowszych badań z 28 września br. przeprowadzonych przez grupę naukowców (“Correlation Between 3790 Quantitative Polymerase Chain Reaction–Positives Samples and Positive Cell Cultures, Including 1941 Severe Acute Respiratory Syndrome Coronavirus 2 Isolates“), wykazują, że dokładność (prawdopodobieństwo) testów PCR “na koronawirusa” po 35-krotnej multiplikacji materiału (a jest to obecnie reguła w Europie i w Stanach Zjednoczonych), spada do 3%, co oznacza, że mamy do czynienia z 97% fałszywie pozytywnymi rezultatami…

Polecamy serię artykułów na ten temat:

Oprac. www.bibula.com
2020-12-07

.