Epidemia gwałtów w multikulturowej Szwecji

Aktualizacja: 2015-08-19 8:58 am

Zastraszające statystyki najcięższych przestępstw w Szwecji.

W roku 1975 szwedzki parlament jednogłośnie postanowił o zmianie homogenicznej narodowościowo Szwecji w tzw. kraj mulikulturowy. W ciągu 40 lat od tej decyzji, w kraju tym wielokrotnie wzrosła liczba ciężkich przestępstw kryminalnych.

Liczba rozbojów wzrosła o 300%, a liczba gwałtów na kobietach – aż o 1472%.

Dane na ten temat opublikował Gatestone Institute w raporcie pt. Szwecja – stolica gwałtów w świecie Zachodu.

W 1975 r. zgłoszono w kraju tym zgłoszono na policję 421 gwałtów. W 2014 – już 6620. Oznacza to wzrost o 1472%. Jak wskazują badania, Szwecja jest na świecie na drugim miejscu po afrykańskim Lesotho jeżeli chodzi o współczynnik gwałtów. 

Raport wskazuje też na zdumiewająco częste okazywanie łaski, a nawet sympatii gwałcicielom przez szwedzki wymiar sprawiedliwości. Kolejnym skandalem jest podawanie w mediach informacji o gwałcicielach jako “Szwedach”, podczas gdy często są to uchodźcy nie posiadający nawet szwedzkiego obywatelstwa. Państwowe statystyki ukrywają także, jak często gwałtów dokonują imigranci w drugim pokoleniu.

gatestoneinstitute.org/KRESY.PL 

Tags: , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=82989 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]