Kościół posoborowy czyli wesołe obrazki

Aktualizacja: 2006-11-1 12:00 am

Mija kolejny miesiąc “procesu beatyfikacyjnego” (“kanonizacyjnego”?) papieża Jana Pawła II. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z różnych stron świata ilustrujących pewne efekty tego długiego, bo 27-letniego Pontyfikatu. Och, już słychać głosy rozdrażnionych “napastliwym komentarzem BIBUŁY“, jak wyrażają niektóre listy do Redakcji. Ale przecież w ciągu tak długiego czasu można było zaprowadzić pewien porządek – jeśli się naprawdę miało takie intencje. Z rozkładu współczesnego Kościoła, czyli po owocach widać jednak, że takich intencji, chęci i działań po prostu nie było. Tak, tak bolą takie słowa. Bolą, bo prawda boli.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Belgijskie “katoliczki” – pokolenie JPII (więcej tutaj)

 

No i polscy współcześni Franciszkanie…http://www.franciszkanie.pl

 

 

 

 

 

Za: Rzymski Katolik

 

 

ZOB. RÓWNIEŻ więcej wesołej inwencji:

 

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=694 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]