Turcja: Muzułmanie złożyli ofiarę z 44 owiec na cześć 44. Prezydenta USA

Aktualizacja: 2008-11-9 5:40 pm


Turecka agencja informacyjna Dugan podała, że mieszkańcy kurdyjskiej wioski Cavustepe na południu Turcji na granicy z Iranem, dokonali rytualnego aktu złożenia ofiary z 44 owiec na cześć nowo wybranego prezydenta USA, Baraka Obamy.

Rytuał zakończony został pokropieniem krwią owieczek plakatów z wizerunkiem Baraka Obamy z napisami: “Jesteś jednym z nas” i “Kochamy cię!”.

Jak wyjaśniał Abdulkerim Kulaz, mieszkaniec wioski, wiadomość o wyborze Obamy posiadającym korzenie muzułmańskie, rozradowała mieszkańców. Kaluz powiedział, że wybór Obamy “jest dowodem na to, że na świecie skończył się rasizm.”


Za: FoxNews


ZOB. RÓWNIEŻ:


Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=2996 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]