Aktualizacja strony została wstrzymana

Arcybiskup Tokio wzywa sportowców i przyjezdnych na Olimpiadę: „Nie odwiedzajcie kościołów”

W związku z rozpoczynającą się w Tokio Olimpiadą, arcybiskup metropolita diecezji Tokio, Tarcisio Isao Kikuchi wydał komunikat, w którym stwierdza, że: „Chcielibyśmy aby każda parafia zaopiekowała się duchowo wszystkimi przyjezdnymi do Japonii, ale w dzisiejszej sytuacji głównym priorytem jest to, aby choroba nie była transmitowana.” – stwierdza AsiaNews

Arcybiskup wezwał aby sportowcy i wszyscy przyjezdni powstrzymywali się od odwiedzania kościołów. Tym samym przypomniał on Pierwsze Przykazanie nowego kościoła pandemicznego, które brzmi: „Niezakażanie się i nie pozwalanie na zakażanie innych”.

Bp Kikuchi (Werbista) został mianowany w 2017 r. arcybiskupem Tokio przez Franciszka-Bergoglio.

 

Nowa religia, która zawładnęła posoborowym Kościołem na całym świecie, z Japonią jako jednym ze wzorcowych przykładów podporządkowania się decyzjom władz państowych i międzynarodowych, to idolatria zjawiska tzw. koronawirusa, w sumie będącego polityczno-medialnym oszustwem, ze śmiertelnością na poziomie sezonowej grypy, z przypisywaniem tej nowej „chorobie” wszystkich przypadków sezonowej grypy i innych chorób, z fałszywymi „testami”, i z globalnym niezmiennym poziomem śmiertelności (czytaj: pandemia bez śmiertelności). Podwyższoną śmiertelność można dopiero zauważyć pod koniec tzw. lockdownów, kiedy to ludzi pozbawieni opieki, dostępu do lekarzy, szpitali, ludzie pozamykani w domach, zestresowani, tracący pracę i możliwości zarobku, ludzie którym nakazano noszenie duszących i zatruwających maseczek – dopiero wtedy statystyki zaczęły notować tzw. nadmiarowe zgony w niektórych najbardziej restrykcyjnych państwach.

Jako antidotum na (celowo) źle zdiagnozowaną chorobę, zaaplikowano tzw. szczepionki przeciwko Covid-19, czyli eksperymentalne preparaty genetyczne o strasznych skutkach poszczepiennych (krótkofalowych) i prawdopodobnie jeszcze straszniejszych długofalowych, które objawią się jako… czwarta, piąta i kolejna fala „koronawirusa”. Zorganizowana akcja wyszczepiania ludności na całym świecie – obok wielu diabolicznych celów, które całkiem otwarcie wypowiadane są przez architektów tego zresetowanego świata, jak np. Klausa Schwaba – jest konieczna aby pozbyć się grupy kontrolnej, niezbędnej w każdym medycznym eksperymencie. Po wyszczepieniu wszystkich, będzie można dowolnie tworzyć teorie dowolnego patogenu atakującego ludzkość w dowolnym czasie, gdyż brak niewyszczepionej grupy kontrolnej uniemożliwi naukową weryfikację porównawczą.

Oprac. www.bibula.com
2021-07-12

Skip to content