Niemiecki teolog i działacz pro-life skazany na rok więzienia za porównanie aborcji do Holokaustu

Aktualizacja: 2007-06-21 12:00 am

Niemiecki teolog, działacz ruchu pro-life, skazany został 12 kwietnia br. przez sąd niemiecki na 1 rok pozbawienia wolności za użycie porównania zabójstw dokonywanych na nienarodzonych dzieciach, do Holokaustu.

Dr Johannes Lerle z miejscowości Erlangen, porównał na swojej stronie internetowej zabijanie dziesiątek tysięcy nienarodzonych dzieci w łonie matki – lansowane przez media eufemistycznym określeniem “aborcja” – do Holokaustu, co sąd, interpretując bardzo restrykcyjne prawo niemieckie, uznał za określenie “negujące Holokaust” (paragraf § 130 Abs. 3 StGB dotyczący “Holocaust-Leugnung“). Dr Lerle określił też tzw. lekarzy-aborcjonistów mianem “profesjonalnych morderców”. W swojej ulotce, dr Lerle użył zdania “W Klinice Północnej [nazwa jednej z rzeźni aborcyjnych, działających w Niemczech – przyp. BIBUŁA] – życie dzieci nie wartych życia, jest odbierane”, co sąd niemiecki uznał za zbyt wielkie porównanie do hitlerowskiego programu eutanazji dzieci, a więc podciągnął pod “negację Holokaustu” .

Podobny los spotkał w Niemczech innego obrońcę życia nienarodzonych dzieci: Gunthera Annen, który “ośmielił” się powiedzieć: “Stop niesprawiedliwym aborcjom w praktyce medycznej!”, co potraktowane zostało jako nadużycie słowa “niesprawiedliwy” (dokł.: “rechtswidrige“), mogącego być interpretowane jako “nielegalne”, a przecież tzw. aborcje w Niemczech są w pełni legalne…

Podczas odbywania kary więzienia przez dra. Johannes Lerle, niemiecki Konstytucyjny Sąd Federalny przyznał jednak, że protestujący mogą już używać hasła: “Morderstwa dzieci są dokonywne w Klinice Północnej” [“Kindermord im Klinikum Nord“], a nawet przyzwolił na napis: “Wczoraj: Holokaust – Dzisiaj: Babycaust“.

KOMENTARZ BIBUŁY: Oto jak wygląda “miłująca wolność słowa” tzw. Zachodnia Demokracja. Oczywiście to nie nowość, że kraje te, w których obowiązuje kolejne przepoczwarzenie socjalizmu, tym razem w formie zwanej liberalizmem, stosują knebel wszechobecnej poprawności politycznej. Co warte podkreślenia w tym wszystkim, to ostatnie słowo Konstytucyjnego Sądu Federalnego (jakoś dziwnie kojarzące się z polskim Trybunałem Konstytucyjnym…), który w swej dobroduszności przyzwolił na napis: “Wczoraj: Holokaust – Dzisiaj: Babycaust“. Warto zauważyć, że ustalone granice tzw. wolności wypowiedzi dopuszczają nawet nazwanie morderstwa po imieniu określeniem “Babycaust”, pod jednym wszak warunkiem: nie wolno podważać zaistnienia tzw. Holokaustu (“Wczoraj: Holokaust – ..”). Innymi słowy: gadaj sobie (prawie) co chcesz, ale nie ośmielaj się poddawać w wątpliwość, że coś takiego jak podawana wszystkim oficjalna wersja “Holokaustu” miała miejsce. Miała i już. Zginęło 6 milionów Żydów i już. Słowo autorytetów powinno wszystkim wystarczyć. A pytających, wątpiących i chcących ustalić dokładne liczby należy wsadzać do puszki, a najlepiej do zakładów psychiatrycznych.

ZOB. RÓWNIEŻ:

oraz

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie materiałów redakcyjnych
Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=1072 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]