Apel kard. Raymonda Burke’a

Aktualizacja: 2016-12-1 11:44 am

Kard. Raymond Burke, jeden z czterech sygnatariuszy Dubia przedłożonych papieżowi Franciszkowi, wystosował do katolików całego świata apel, w którym zwrócił się do nich z prośbą o połączenie się z nim w szturmie modlitewnym poprzez recytację Różańca Świętego w dniu 11 grudnia 2016. W dniu dzisiejszym kard. Burke odprawił w Rzymie o godzinie 7.00 czasu lokalnego Mszę św. i wziął udział w Nabożeństwie Różańcowym w ramach akcji „Operation Storm Heaven”.

Jedna z intencji, w jakich sprawowana była dzisiejsza Msza św., brzmi następująco:

„Aby biskupi i kapłani mieli odwagę głoszenia Prawdy i bronienia Wiary przed wszystkimi jej wrogami zarówno wewnątrz jak na zewnątrz Kościoła, i aby Kościół uwolniony został od wszelkich wątpliwości i dezorientacji”.

Nick Donnelly

tłum. Scriptor

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=91823 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]