Granica jak ser szwajcarski

Aktualizacja: 2016-11-2 12:43 pm

INFO: Republikański Senator Jeff Sessions poinformował, że tylko w 2016 r. amerykańskie granice nielegalnie przekroczyło aż 817 tys. osób.

– Jesteśmy po prostu przytłoczeni. Na naszej południowo-zachodniej granicy trwa kryzys i jest to kryzys, który w wielu względach przekracza problemy sprzed 2 lat, a także podważa integralność naszego systemu imigracyjnego. Co więcej, większość mediów zdecydowało się ignorować ten problem – powiedział p. Sessions, który jest też doradcą p. Donalda Trumpa.

W związku z tym, p. Sessions uważa, że nowy prezydent musi zreformować system imigracyjny, a miałoby to być możliwe tylko dzięki zamknięciu granic. Gwarantem tego ma być natomiast p. Trump.

Źródło: www.washingtonexaminer.com

Opracował: JW

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=90962 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]