Żydzi: USA muszą przyjąć więcej muzułmanów

INFO: Hebrajskie Stowarzyszenie Pomocy Imigrantom (HIAS) z USA wzywa amerykańskie władze do zajęcia „przywódczej roli” w przyjmowaniu muzułmańskich uchodźców.

Jednocześnie HIAS nadal popiera politykę władz Izraela, które… stanowczo odmawiają przyjęcia jakiegokolwiek muzułmańskiego „uchodźcy”, gdyż miałoby to „zagrozić” istnieniu izraelskiego państwa.

– Gościnność wobec obcych to główna żydowska wartość – powiedziała rabin Jennie Rosenn z HIAS. – W Torze wspomina się o tym 36 razy – dodała.

Źródło: newobserveronline.com

Opracował: JW

Za: Korwin-Mikke.pl (27-09-2016)

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: Przypomnijmy to, na co wielokrotnie wskazywaliśmy: na obłudę i dwulicowość wpływowych środowisk żydowskich (a w praktyce wszystkich Żydów owładniętych Talmudem, ideologią syjonizmu czy chorymi więzami etnicznymi kierującymi się prawami dintojry). Podczas gdy w Izraelu obowiązuje ściśle przestrzegane prawo antyimigracyjne (zob. link poniżej), gdy grupy żydowskie protestują przeciwko rozlokowywaniu obozów dla tzw. uchodźców (zob. link poniżej), to wszędzie indziej Żydzi chętnie nawołują do jeszcze większej imigracji, relokacji, tzw. intergracji i mieszania ras i ludności. W innych częściach świata zachodniego, który celowo i z premedytacją niszczony jest właśnie przez popieranie – legalnego i nielegalnego – importu ludzi kulturowo niezdolnych do adaptacji do norm naszej cywilizacji, najbardziej zainteresowaną grupą etniczną w dywersyfikacji narodowościowo-etniczno-religijno-kulturowej, są właśnie Żydzi. Jak szczerze przyznał to swego czasu Leonard S. Glickman, prezydent Hebrew Immigrant Aid Society, opisując sytuację w USA: „Im bardziej amerykańskie społeczeństwo jest zdywersyfikowane, tym bezpieczniej dla Żydów.” Środowiska i lobby żydowskie dążą – dla swojego bezpieczeństwa i dla ułatwienia kontroli nad społeczeństwami – do promowania imigracji, szczególnie zwracając uwagę na mieszanie kultur i ras.

CZYTAJ:

 


 

Skip to content