Okradziony Niemiec nie odzyskał swojej własności, bo policja bała się wejść do obozu dla imigrantów

Aktualizacja: 2016-04-7 12:12 pm

Policjanci stwierdzili, że do wkroczenia do obozu dla imigrantów potrzeba uzbrojonego oddziału policji.

Kradzież miała miejsce na dworcu w Karlsruhe. Tzw. uchodźca poprosił mężczyznę o pomoc przy zakupie biletu. Gdy Niemiec się odwrócił okazało się, że zniknął jego plecak. Był w nim m.in. służbowy iphone i prywatny macbook. Mężczyzna udał się na komisariat. Telefon został namierzony przy pomocy systemu nawigacji satelitarnej GPS. Skradziony towar zmierzał do ośrodka dla imigrantów.

Policjanci jednak nie ruszyli do imigranckiego ośrodka. Stwierdzili, że “to jest ośrodek dla uchodźców, i tam nie możemy nic zrobić”. Policjanci byli świadomi, że jeden radiowóz nie wystarczy do przeprowadzenia akcji w obozowisku gdzie mieszka bliko 300 tzw. uchodźców.  

ndie.pl / kresy.pl

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=86933 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]