Kaczyński skrytykował imperialistyczną politykę USA na Bliskim Wschodzie

Aktualizacja: 2015-09-16 10:16 pm

Źródeł obecnego kryzysu imigracyjnego lider PiS upatruje m.in. w polityce Stanów Zjednoczonych na Bliskim Wschodzie i w pozostałych krajach arabskich.

“Jako żywo Polska nie brała w tym udziału” – mówił o historii kolonizalizmu prezes PiS podczas dzisiejszej debaty w Sejmie na temat kryzysu imigracyjnego.

“Drugi argument to polityka niektórych państw europejskich, a skądinąd i Stanów Zjednoczonych na Bliskim Wschodzie w ostatnich latach. To wszystko, co wiązało się z rewolucjami, z destabilizacją, która tam nastąpiła. Polska w tym także nie uczestniczyła” – dodał Jarosław Kaczyński, uzasadniając, dlaczego Polska nie ma obowiązku przyjmowania imigrantów z krajów arabskich, w tym z Bliskiego Wschodu.

YouTube.com / Kresy.pl

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=83372 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]