Putin na Krymie: Ukraina zbuduje swoją przyszłość wspólnie z Rosją

Aktualizacja: 2015-08-19 9:24 am

Podczas swojej wizyty na Krymie prezydent Rosji Władimir Putin powiedział, że Rosjanie i Ukraińcy są jednym narodem, a Ukraina może się rozwijać i zbudować swoją przyszłość wspólnie z Rosją.

„Ukraina stanie na własnych nogach i będzie się pozytywnie rozwijać, zbuduje  swoją przyszłość wspólnie z Rosją” – powiedział wczoraj rosyjski prezydent podczas spotkania z przedstawicielami związków mniejszości etnicznych w Jałcie na Krymie. „Jestem przekonany, że pomimo wszelkich trudności w obecnym czasie, sytuacja na Ukrainie się wyprostuje i będzie ona rozwijała się pozytywnie” – dodał. Jego zdaniem „Rosjanie i Ukraińcy są jednym narodem, nie ma między nami różnic”.

Wcześniej Putin stwierdził, że na Ukrainie wprowadzana jest „zewnętrzna kontrola” i skrytykował wyznaczanie obcokrajowców na najwyższe urzędu w państwie. W jego ocenie jest to dla Ukraińców „upokarzające” i „z pewnością spotka się z ich oceną”.

Ria.ru / censor.net / Unian.info / Kresy.pl

Za: Kresy.pl (18 sierpnia 2015)

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=83003 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]