Afroszwedzi w akcji

Aktualizacja: 2015-02-5 8:42 am

Na fińskim statku wycieczkowym „Viking Amorella” nocą z piątku na sobotę ub. tygodnia miał miejsce brutalny grupowy gwałt na 45-letniej Szwedce.

W niedzielę media dużymi tytułami donosiły o „ośmiu Szwedach” aresztowanych za gwałt. Media skrupulatnie pominęły jednak fakt, iż fińska policja musiała posługiwać się tłumaczem języka somalijskiego w sądzie podczas przesłuchania. Rzecz dziwna, rzadko się bowiem zdarza, aby Szwedzi potrzebowali usług somalijskiego tłumacza

Szwedzkie media bezczelnie zełgały, jak zwykle, gdy chodzi o przestępczość imigrantów. Gwałciciele są Afrykanami z Somalii, muzułmanami – a nie żadnymi „Szwedami”.

Co ciekawe, media w Finlandii natychmiast przyznały,  bez skrupułów, że chodziło o Somalijczyków. Tak więc skoordynowane wysiłki żydowskich właścicieli szwedzkich mediów wzięły w łeb i prawda wyszła na jaw. Do tego trzeba dodać wpisy naocznych świadków w mediach społecznych (Twitter, Facebook). A mimo to szwedzkojęzyczne media z oślim uporem nie chcą przyznać, iż gwałtu dokonali Somalijczycy. Najwidoczniej komuś zależy na obsmarowywaniu Szwedów.

Trzeba nadmienić, iż kilku spośród Somalijczyków ma już za sobą spore osiągnięcia na drodze przestępczości i znani są policji, co nie powinno nikogo dziwić.

Sven av Stockholm

Tags: , , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=79515 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]