Putin: mniejszości seksualne w Rosji nie są prześladowane

Aktualizacja: 2014-12-5 10:01 am

Rosja wybiera tradycyjną rodzinę i zdrowy naród, lecz nie oznacza to, że ludzie z nietradycyjną orientacją seksualną są uciskani w prawach – oznajmił prezydent Władimir Putin.

Podkreślił on, że Rosji próbowano narzucić taką etykietę, w tym przez USA, gdzie w niektórych stanach nietradycyjna orientacja seksualna jest prześladowana karnie. Putin podkreślił, że rosyjskie ustawodawstwo w tej sferze jest nakierowane wyłącznie na ochronę dzieci przed propagandą nietradycyjnego trybu życia.

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=78287 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]