17 grudnia Komorowski wita z honorami zbrodniarza wojennego Poroszenkę-Walcmana

Aktualizacja: 2014-11-20 12:10 pm

Zbrodniarz wojenny Poroszenko-Walcman 17 grudnia przyjeżdża do Polski na … zaproszenie Prezydenta RP. Komorowskiemu widać nie przeszkadza, że Poroszenko-Walcman (choć powinno być odwrotnie, gdyż Walcman jest nazwiskiem ojca prezydenta Ukrainy) ma na swoich rękach krew mieszkańców Donbasu i nie tylko. Nie przeszkadza też, że jest z pokolenia na pokolenie złodziejem – widać dla polskich „elit” jest to przywara, nie wada. Zresztą doskonale wiemy, że duża część tychże „elit” to są złodzieje i to nie kieszonkowi, choć w tym fachu niektórzy znani polscy politycy za młodu zdobywali szlify…

Poroszenko-Walcman jest zbrodniarzem wojennym i jak najprędzej powinien stanąć pod trybunałem międzynarodowym. Są na to niezaprzeczalne dowody, w postaci udokumentowanych zbrodni w Donbasie i nie tylko. Dzisiaj będzie mowa o niesamowitym nagraniu jakie wpadło w ręce obrońców Donbasu, nagraniu, które wywołuje dreszcze, szczególnie że nam Polakom przypomina to co zrobiono z polskimi elitami w Katyniu i okolicznych miejscowościach.


Powtórka z Katynia – egzekucja mieszkańców Donbasu przez ukraińską juntę (nie dla ludzi o słabych nerwach).

Moment strzału w głowę

Ludobójstwo Ukraińców na mieszkańcach Donbasu

Ten straszliwy dowód ludobójstwa jakie jest dokonywane przez ludzi Poroszenki-Walcmana, znajdował się w pamięci kamery zamontowanej na samochodzie batalionu ukraińskich nacjonalistów. Na filmie utrwalono moment zabójstwa kilku cywilów (!) – mieszkańców Donbasu, wleczonych i wrzucanych do dołu śmierci. Zbrodni dokonywano strzałem w głowę, co wyraźnie widać i słychać na filmie. Następnie ich zakopano, nawet nie sprawdzając czy ci ludzie jeszcze żyją.

Po przejęciu tego straszliwego dowodu zbrodni, szybko znaleziono ten masowy grób i zidentyfikowano zwłoki. Władze Donbasu już prowadzą śledztwo.

Jest to wyjątkowy dowód, choć tego typu zbrodni jest wiele w tym regionie. Nowy rząd Ukrainy prowadzi ludobójcze czystki etniczne w regionach gdzie przeważa mniejszość rosyjska. Szpitale są przepełnione ofiarami gwałtów, wielu ludzi przepadło bez śladu. Samochody ukraińskich zbrodniarzy celowo rozjeżdżają przechodniów, na cywilne obiekty dokonywane są naloty bombowe, używa się broni masowego rażenia, w tym białego fosforu.

Ukraińskich zbrodniarzom Poroszenki-Walcmana ewidentnie chodzi o zastraszenie rosyjskojęzycznej ludności, by uciekła do Rosji. Są to typowe czystki etniczne w stylu Izraela, zresztą wielu „działaczy” ukraińskich są syjonistycznymi żydami szkolonymi w ojczyźnie terroru światowego. Lider Prawego Sektora, Dmytro Jarosz jest antysemitą, choć sam jest … ortodoksyjnym żydem. Podobnie premier Ukrainy Jaceniuk. I wielu innych, którzy są oficjalnie zadeklarowanymi nacjonalistami i antysemitami.

 

Wielotysięczna prywatna armia Jarosza, jest de facto grupą płatnych szwadronów śmierci wykonującą zadania zlecane przez CIA i Mossad, a finansowaną przez żydowskich oligarchów George’a Sorosa i Igora Kołomojskiego (nota bene przyjaciela Obamy). To ludzie Jarosza dokonali rytualnej masakry w Odessie, Kołomojski płacić 5,000 dolarów od każdego zamordowanego.

Dlaczego do tej pory nie podjęto międzynarodowego śledztwa i nie powołano trybunałów do osądzenia tych zbrodni?
Dlatego, że na Ukrainie realizowana jest taktyka międzynarodowych elit „wyczyszczenia” jej terenów z ludności rosyjskojęzycznej. Masakra w Odessie i jej podobne były potrzebna do zradykalizowania miejscowej ludności, po to by stali się oni „separatystami” – terrorystami, z którymi można by się rozliczać metodami radykalnymi, nie akceptowanymi przez międzynarodową społeczność, jeśli by dotyczyły zwykłych cywilów. Podobnie jak to się dzieje w Izraelu, Afganistanie, Iraku czy Syrii. Taka jest taktyka syjonazistów i nie mają żadnych skrupułów by dokonywać masowych zbrodni na cywilach. O tej taktyce nie usłyszysz we współpracujących czynnie ze zbrodniarzami mediów.

Jak to jest możliwe by żydzi byli takimi strasznymi zbrodniarzami? A tak, jak możliwe było ludobójstwo na żydach podczas II wojny światowej z rąk ich talmudycznych ziomków. Błędem jest więc nazywanie talmudystów – satanistów żydami, gdyż ci robią wszystko by krytykę ich ludobójczych działań podciągnąć pod antysemityzm. Podobieństwo zbrodni w Donbasie z tym co się działo w Katyniu nie jest przypadkowe, tam rytuałów zbrodni na Polakach dokonywały potwory o takiej samej rasistowskiej mentalności. To straszliwe nagranie powinno nam uświadomić z kim mamy do czynienia i kogo 17 grudnia będzie witał polski prezydent.

http://www.monitor-polski.pl

Tags: , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=77856 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]