Nie idę na koncert „Madonny”-Estery!

 

Nie idę na Madonnę!

W 2009 roku podobny protest zaowocował 25 tysiącami listów

„Nie idę na Madonnę!” to hasło protestu przeciwko warszawskiemu koncertowi kontrowersyjnej „artystki” zwanej Madonną, który organizuje Krucjata Młodych przy Instytucie im. ks. Piotra Skargi. Koncert odbędzie się 1. sierpnia na stołecznym Stadionie Narodowym. Zachęcamy do udziału w akcji i odwiedzenia strony www.protestuj.pl!

Nie damy jej zarobić w Polsce!
Nie zgadzamy się, aby do naszego kraju zapraszano piosenkarkę Madonnę Louise Ciccone. Stanowczo protestujemy przeciwko promocji tej „gwiazdy”, jak i zachęcania do udziału w jej koncercie! Namawiamy wszystkich szanujących katolicką wiarę i Ojczyznę, aby zrezygnowali z tej obrazoburczej imprezy.

Nie zgadzamy się też, aby Madonna wystąpiła na Stadionie Narodowym, wybudowanym za nasze pieniądze! Madonna wielokrotnie prezentowała brak szacunku do naszej Ojczyzny. Własną, gwiazdorską legendę oparła na obrazoburstwie i bezczeszczeniu chrześcijańskich symboli. Obrażanie Jezusa Chrystusa, podpalanie krzyży i zakładanie korony cierniowej, skandaliczne wykorzystywanie postaci Maryi stały się dla niej głównym elementem taktyki marketingowej.

Ona nas obraża
Madonna to ignorantka usiłująca zbić kapitał poprzez promocję perwersji i wywoływanie skandali. Starzejąca się „gwiazda”, aby nie wypaść z medialnej machiny, usiłuje grzebać tradycję, niweczyć dumę narodową, bezcześcić symbole.

Protest
W 2009 roku Madonna wystąpiła w Polsce 15 sierpnia, w święto Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny, kolejny raz prowokując katolików. Protest przeciwko jej koncertowi, zorganizowany przez Krucjatę Młodych, podpisało 25 000 osób. W tym roku mamy szansę pokazać, że dużo więcej osób nie zgadza się na zapraszanie tej cynicznej pseudoartystki. Jeśli chcesz się przyłączyć do protestu, wejdź na stronę www.protestuj.pl. Wyraź swoje oburzenie i sprzeciw wobec promowania tej obrazoburczej piosenkarki.

PCh24.pl

Za: Polonia Christiana – pch24.pl (2012-07-10)

 

Nie zgadzamy się, aby do naszego kraju zapraszano piosenkarkę „Madonnę” Louise
Ciccone, która ma wystąpić 1 sierpnia na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Stanowczo protestujemy przeciwko promocji tej „gwiazdy”. Nie chcemy też, aby wystąpiła
na Stadionie Narodowym, wybudowanym za nasze pieniądze!

Dołącz do protestu

 

ZAPROTESTUJ: http://www.protestuj.pl/

KOMENTARZ BIBUŁY:

Znana piosenkarka muzyki pop występująca pod pseudonimem Madonna, od kilku lat związana jest z żydowską sektą kabalistyczną, studiuje Talmud i przybrała żydowskie imię Estera (Ester). Od 2005 roku obchodzi cotygodniowe żydowskie święta Szabat, nieustannie nosi na lewej ręce czerwoną bransoletę – tak zwaną nić Racheli – mającą „oddalić moc diabelską”, w rezultacie będącą satanistycznym atrybutem.

Judaizm pobiblijny, nauka Faryzeuszy wzbogacona Talmudem i mistyką kabały, jest przepełniony astrologią, wróżbami, gemetrią, nekromancją, magią, numerologią, demonologią, czyli tymi elementami, które chrześcijaństwo bazując na Objawieniu, logice i Rozumie jednoznacznie umiejscawiają w obszarach wpływów szatańskich. Jeśli przez stulecia te marginalne i niebezpieczne wątki były trzymane w odizolowaniu i nie zagrażały szerokiemu ogółowi społeczeństw, tak w czasach dzisiejszych, w których odbywa się judaizacja życia społecznego, są one wpajane w główny nurt życia.

W tym celu wykorzystuje się ikony pop-kultury, przemawiające do młodego pokolenia, propagując zainteresowania eterycznymi religiami wschodnimi, mistyką judaizmu czy wprost satanizmem. Posiadając tak wielki wpływ na życie społeczne poprzez kontrolę nad środkami masowej komunikacji czy nawet rządami (vide rządy USA), przy osłabionych strukturach Kościoła i niskim morale społeczeństw Zachodu, siły te mogą przystąpić do zrealizowania swojego – być może ostatecznego – celu. A cel jest jeden i ten sam od dwóch tysiącleci: zniszczenie Chrześcijaństwa i wprowadzenie kultu Antychrysta. Odbudowa świątyni jerozolimskiej i „przyspieszenie” nadejścia Mesjasza jest esencją kultu żydowskiego oraz opętanych „urodzonych-ponownie” pro-syjonistycznych protestantów amerykańskich. Śpiewaczka Madonna-Estera jest kolejną ofiarą tego obłędu i zarazem współsprawczynią największych bluźnierstw czynionych publicznie.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Skip to content