Madonna-Estera świętuje w Izraelu uroczystości żydowskiego Nowego Roku

Aktualizacja: 2007-09-14 12:00 am

Znana piosenkarka muzyki pop występująca pod pseudonimem Madonna, która od kilku lat związana jest z żydowską sektą kabalistyczną, wzięła udział w spotkaniu swoich współwyznawców w hotelu w Tel Awiwie z okazji rozpoczęcia żydowskiego Nowego Roku.

Madonna przyleciała do Izraela 12 września br. w przeddzień żydowskiego święta. Podczas swego pobytu w Izraelu planuje odwiedzenie najważniejszych ośrodków kabalistycznych. W uroczystość święta Rosh Hashanah w hotelu David Intercontinental Hotel Madonna zaprezentowała swoim rozentuzjazmowanym współwyznawcom koncert pieśni żydowskich.

Światek zauroczonych judaizmem rozszerza się i jak podaje izraelska agencja prasowa The Jerusalem Post, wraz z Madonną-Esterą w konferencji kabalistycznej wzięła udział również znana aktorka Demi Moore wraz z mężem Ashton Kutcher.

Madonna zainteresowała się kabałą w 1997 roku poprzez kalifornijskie Centrum Kabały, a w 2005 roku przybrała imię Estera (Ester) i obchodzi cotygodniowe żydowskie święta Szabat. Od czasu przyjęcia tej formy judaistycznej religii, nieustannie nosi na lewej ręce czerwoną bransoletę – tak zwaną nić Racheli – mającą “oddalić moc diabelską”.

Warto zauważyć, że propagowana ostatnio przez media praktyka noszenia różnokolorowych bransoletek – często pod pretekstem jakichś dobrotliwych akcji np. walki z rakiem – ma właśnie na celu stopniową inicjację satanistyczną.

 

Dodano 18 września 2007:

Madonna-Estera spotkała się w w sobotę, 15 września br. w Jerozolimie na uroczystościach Rosh Hashanah z prezydentem Izraela, Szymonem Peresem. Prezydent poświecił jej godzinę na prywatną rozmowę, w której dyskutowano “jak zaprowadzić pokój na świecie.”

“Nie mogę uwierzyć, że celebruję Nowy Rok na ziemi Izraela razem z Tobą” – powiedziała do prezydenta Madonna-Estera. “Moje marzenia się spelniły” – dodała.

 

ZOB. RÓWNIEŻ:

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie JTA
Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=1188 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]