Madonna-Estera użyła symbolu z Cudownego Medalika na swoich perfumach – zaprotestuj

Aktualizacja: 2012-05-5 10:10 pm

Po raz kolejny symbole religijne doznają wzgardzenia i są profanowane. Wokalistka o pseudonimie artystycznym Madonna, znana jest ze swych obrazoburczych i mających charakter świętokradczy zachowań w czasie swoich występów jak i poza sceną. Zaprotestujmy przeciwko kolejnemu z nich.

Nie można przejść obojętnie wobec tego typu zachowań. Każdy głos protestu ma doniosłe znaczenie. Trzeba z odwagą stanąć w obronie Matki Bożej i jej cudownego Medalika. Można to zrobić dołączając się do międzynarodowego protestu. Wystarczy podać imię, nazwisko oraz e-mail. Szczegóły tutaj

Przed głośnym koncertem w Polsce, Madonna podpisała się na swojej stronie internetowej pod słowami “w tym kraju nie ma miejsca dla dwóch królowych” i na skutek reakcji oburzonych wiernych zostały one usunięte. Udało się wtedy, może udać się i tym razem.

 

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

  Za: Polonia Christiana - pch24.pl (2012-05-05) -- [Org. tytuł: « Madonna użyła symbolu z Cudownego Medalika na swoich perfumach - zaprotestuj»]
  Tags: ,

  Drukuj Drukuj

   

  ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
  Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=56333 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


  Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


  Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


  UWAGI, KOMENTARZE:

  Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
  Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]