Multikulti w praktyce: Pobojowisko w Londynie

Spalone samochody i sklepy, 26 rannych policjantów, 55 zatrzymanych osób – londyńska dzielnica Tottenham po sobotnich zamieszkach wygląda jak pobojowisko. Wszystko zaczęło się po zastrzeleniu 29-letniego „gangsta” Marka Duggana, który zginął w czwartek podczas wymiany ognia z funkcjonariuszami specjalnej jednostki zajmującej się przestępczością wśród czarnoskórej społeczności Wielkiej Brytanii. W sobotę mieszkańcy dzielnicy zamieszkanej w większości przez imigrantów z Karaibów zebrali się przed posterunkiem policji domagając się „sprawiedliwości”. Krótko potem rozpoczął się „festiwal ognia”, znany doskonale z podobnych zdarzeń na przedmieściach francuskich wielkich miast. W sumie wybuchło 49 pożarów.

W północnym Londynie w nocy z niedzieli na poniedziałek, czyli drugą noc z rzędu, doszło do zajść ulicznych. Tym razem do starć ok. 200 osób z policją doszło w dzielnicy Enfield. Policja zatrzymała kilku uczestników rozruchów. Splądrowano sklepy, w tym jubilerski, podpalono samochody.

O problemie czarnych gangów w Wielkiej Brytanii i kosztach imigracji pisaliśmy TUTAJ

Na podstawie: rp.pl/RT

Komentarz [nacjonalista.pl]: Wykorzenienie z otoczenia, poczucie obcości, prędzej czy później przynoszą opłakane skutki nie tylko dla samych imigrantów, ale także dla rdzennych mieszkańców. Rozbicie rodzin, przestępczość w formie gangów dająca, z braku identyfikacji z kulturą i tradycjami nowej „ojczyzny”, namiastkę „tożsamości” i przynależności do określonej grupy, generowanie postaw roszczeniowych i w konsekwencji nienawiść do tych Wartości, które od wieków są fundamentem narodów europejskich i Europy jako całości. Rządzący establishment aby stworzyć pozory harmonijnej wspólnoty jest zmuszony konsekwentnie brnąć w absurdy politycznej poprawności i jednocześnie walczyć z każdymi przejawami „niebezpiecznego” nacjonalizmu. (WT)

Za: nacjonalista | http://www.nacjonalista.pl/2011/08/08/multikulti-w-praktyce-pobojowisko-w-londynie/

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content