Aktualizacja strony została wstrzymana

Izraelska firma „ochroniarska” ICTS pomogła zapewnić „bezpieczeństwo” na rosyjskim lotnisku Domodedowo

Rosyjska agencja ochrony otrzymała ostrzeżenie przed dzisiejszym możliwym atakiem na lotnisko w Moskwie, doniosły agencje informacyjne. „Otrzymaliśmy informację, że na jednym z lotnisk w Moskwie mógłby mieć miejsce atak terrorystyczny,” powiedziano RIA Novosti.

Dlaczego „terroryści” ostrzegają ich z wyprzedzeniem, że on / ona / oni mają zamiar eksplodować coś, choć to pomniejsza owo nieznane, które jest częścią modus operandi terroru?

Chyba że chcieli ostrzec niektórych „wybrańców,” jak zrobili prawdziwi wykonawcy 11/9, kiedy wysłali wiadomość do izraelskiej firmy komunikatorów [przekazywanie wiadomości] Odigo w Nowym Jorku, aby poinformować ich, by wynieśli się z Dodge, gdyż „Latający Cyrk Mosad” zamierzał odwiedzić Nowy Jork.

Dwaj pracownicy Odigo Inc, firmy izraelskiej, otrzymali ostrzeżenia bliskiego ataku w Nowym Jorku na dwie godziny przed uderzeniem pierwszego samolotu w WTC. Odigo, jedna z największych na świecie firm komunikatorskich, ma swoją siedzibę dwie przecznice od WTC. Biura Odigo, gdzie wpłynęły ostrzeżenia, znajdują się w Herzliyya, na przedmieściach Tel Awiwu.

Dwaj pracownicy twierdzili, że nie wiedzieli kto wysłał wiadomości, ale odnaleźli adres jego komputera i przekazali te informacje FBI. [Washington Post, 4.10.2001] Odigo dał FBI adres internetowy nadawcy, więc nazwisko nadawcy można było już znaleźć. [Deutsche Presse-Agentur (Hamburg), 26.09.2001] Dwa miesiące później podano, że FBI nadal bada sprawę, ale nie orzymało raportów. [link]

Ta sama firma ICTS 11/9 pomogła agentom Mosadu dostać się na kilka lotów.

Ta sama firma ICTS ułatwiła wejście na pokład Richardowi Reid – „z ładunkiem w bucie.”

Ta sama firma ICTS wysłała „eleganckiego mężczyznę” by pomógł „majtkowemu zamachowcowi” wejść na pokład samolotu bez pieniędzy i bez paszportu.

Z pewnością to nie może dotyczyć Rosji przygotowującej się do uznania państwa palestyńskiego, prawda?

Izraelscy urzędnicy obawiają się, że prezydent Rosji Dymitri Miedwiediew ogłosi we wtorek, podczas wizyty do Jerycho, że Rosja uzna państwo palestyńskie w oparciu o granice z 1967 roku.

[…] Taki ruch byłby ważny, szczególnie dlatego, że Rosja jest członkiem Kwartetu biorącego udział w negocjacjach pokojowych.

Tłumaczenie Ola Gordon

Źródło: Haaretz („Israeli ‘Security’ Firm ICTS Helped Provide ‘Security’ at Russia’s Domodedovo Airport”)

Za: StopSyjonizmowi | http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/01/26/izraelska-firma-ochroniarska-icts-pomogla-zapewnic-bezpieczenstwo-na-rosyjskim-lotnisku-domodedowo/

Skip to content