Chamska cenzura w L’Osservatore Romano

Aktualizacja: 2010-10-24 6:22 pm

Jak donosi zaprzyjaźniony blog Rorate Caeli, redakcja OssRomu w chamski sposób, godny komisarzy ludowych z ZSRR, ocenzurowała synodalne wystąpienie Jego Ekscelencji Raboula Antoine Beylouni, emerytowanego biskupa eparchii Aleppo w Syrii.

Co wycięto? Truizmy przypominające o antychrześcijańskim charakterze Koranu, o jego wewnętrznej sprzeczności, o jego rażącej niezgodności z prawdami Objawionymi w Piśmie Świętym… Aż wstyd pisać o tym, że katolicki dziennik cenzuruje w pełni ortodoksyjną wypowiedź katolickiego biskupa, ojca synodalnego.

Jak mawiał Hegel: Fakty przeczą naszym teoriom? Tym gorzej dla faktów!

Dextimus

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=27779 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]