Izrael: Zatrzymanie kobiet prowadzących międzynarodową siatkę zorganizowanej prostytucji

Aktualizacja: 2008-08-25 4:06 pm

Matka z córką aresztowane zostały na izraelskim lotnisku Ben Gurion International Airport w Tel Awiwie, pod zarzutem prowadzenia w Londynie międzynarodowej siatki przestępczej trudniącej się zorganizowaną prostytucją.

Międzynarodowe służby prowadzące od pewnego czasu dochodzenie w sprawie przestępczej działalności prostytucyjnej, zatrzymały 54-letnią kobietę wraz z jej 28-letnią córką. Zwabiały one młode dziewczyny do pracy obiecując im “pracę za granicą i wynagrodzenie tysiąca dolarów dziennie”. Zatrzymane oskarżone są o nakłanianie kobiet do prostytucji, więzienie ich i okradanie.

Izraelska agencja informacyja niezwykle zdawkowo i wstydliwie informuje o zatrzymaniu i prowadzonej przez kobiety działalności przestępczej.


ZOB. RÓWNIEŻ:

orazOpracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie materiałów redakcyjnych
Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=2423 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]