Belgia: Bluźniercza wystawa w kościele

Aktualizacja: 2008-01-2 11:45 am

W przepięknym kościele pw. Świętego Michała w Louvain, jednym z perełek architektonicznych Belgii, wzniesionym w 1650 roku przez Jezuitów, trwa otwarta wojna przeciwko Bogu. Oto najnowsze zdjęcia ze zorganizowanej na głównym ołtarzu kościoła, arcybluźnierczej “wystawy artystycznej”.

Gdzie są biskupi – czy w Belgii są jeszcze katoliccy biskupi?! – gdzie są przedstawiciele Watykanu? No i gdzie jest to “pokolenie JP2”, które tak tłumnie zjawiało się na rockowych imprezach o nazwie “Światowe Dni Młodzieży”? Nikt nie protestuje… Widać, akceptują te bluźniercze zjawiska.

 

-> UWAGA BLUŹNIERCZE ZDJĘCIA! <-

ZOB. RÓWNIEŻ:

oraz

 

CZYTAJ:

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie materiałów redakcyjnych

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=1534 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]