Aktualizacja strony została wstrzymana

Parlament Europejski: Frakcja socjalistów wzywa do zmniejszenia podatku VAT na kondomy

Frakcja Partii Socjalistycznych w Parlamentcie Europejskim rozpoczęła 8 listopada br. kampanię na rzecz zniesienia bądź zmniejszenia podatku od sprzedaży (VAT) nakładanego na kondomy.

„Zmniejszenie podatku VAT na kondomy do minimalnej granicy, byłoby praktycznym krokiem zapobiegania AIDS oraz silnym sygnałem w związku ze Światowym Dniem AIDS, przypadającym na 1 grudnia” – powiedział wice-przewodniczący frakcji Party of European Socialists PES, Jan Marinus Wiersma.

W skład tej drugiej co do wielkości frakcji w Parlamencie Europejskim, wchodzą z Polski partie: Sojusz Lewicy Demokratycznej, Unia Pracy oraz Socjaldemokracja Polska.

 

KOMENTARZ BIBUŁY: Liberalne programy lansowane m.in. przez agendy ONZ oraz przez Unię Europejską, próbują narzucić społeczeństwom nowe standardy, zupełnie sprzeczne z dobrem społecznym i społeczną nauką Kościoła. Wprowadzanie demoralizujących programów tzw. edukacji seksualnej oraz rozpowszechnianie i ułatwianie dostępu do środków antykoncepcyjnych i poronnych, sprzyja promiskuityzmowi, co z kolei przekłada się na wzrost wskaźników zachorowalności na choroby weneryczne. Przypadek tzw. choroby AIDS jest nieco inny: jest narzędziem używanym do kontroli nad społeczeństwami i służy jako pseudo-naukowa zasłona do lansowania przymusowego szczepienia, testowania leków, zmuszania do korzystania ze środków antykoncepcyjnych oraz jest idealnym wehikułem dla korporacji farmaceutycznych i ośrodków badawczych na uzyskiwanie nowych, astronomicznie wielkich i niekończących się funduszy na „walkę z AIDS”.

Niezależne badania – zupełnie pomijane w mediach – prowadzone przez wielu najwybitniejszych naukowców (nie mylić z lansowanymi tzw. autorytetami naukowymi, ludźmi wielkiej pychy, nadmuchanym ego i żądnym sławy, jak np. prof. Robert Gallo), nie potwierdzają korelacji pomiędzy tzw. wirusem HIV a zespołem chorób określanych i uważanych powszechnie za jedną jednostkę chorobową nazywaną AIDS. Przypadek tzw. chorób AIDS szczególnie na kontynencie afrykańskim, gdzie klasyfikowanie zachorowalności następuje w wyniku oceny objawów klinicznych, a nie badań wirusologicznych, jest jednym z przykładów nie-naukowości tej korelacji. Warto dodać, że ten zespół chorób nazywany był pierwotnie Gay-Related Immune Deficiency Syndrome – GRIDS, czyli syndrom zmniejszonej odporności immunologicznej [zaobserwowanej] wśród homoseksualistów. Później, ze względu na wykorzystanie zespołu chorób znanych tylko w zamkniętych środowiskach gejowskich, w których stosowano wszelkie kombinacje narkotyków, jako politycznego narzędzia, zmieniono nazwą na AIDS.

Bez podawania argumentów drugiej strony oraz poprzez wprowadzenie zupełnej blokady medialnej dla tych naukowców określanych mianem „dysydentów AIDS”, wmawia się społeczeństwom, że ich argumenty „zostały sprawdzone i powszechnie odrzucone”. Niezależnym naukowcom odmawia się nie tylko funduszy na prowadzenie badań, ale stosuje się brutalne środki ich zawodowej eliminacji. Przypadek prof. Petera Duesberga, pioniera badań genetycznych, dowodzącego, że choroby znane pod pojęciem AIDS są niczym innym tylko skutkiem długofalowego stosowania narkotyków oraz tzw. lekarstw mających zapobiegać AIDS (leki grupy AZT), jest niezwykle wymowny. Prof. Duesberg, wyizolowany ze społeczności naukowej, w ramach zemsty, nie otrzymuje najmniejszego nawet wsparcia nad rewolucyjnymi badaniami nad rakiem, które obecnie prowadzi.

 

ZOB. RÓWNIEŻ:

oraz

 

Skip to content